اعزام روزانه ۲۵۰۰ زائر به عتبات در دهه اول محرم/ هزینه سفر افزایش پیدا نکرده است
+ پ -
اعزام روزانه ۲۵۰۰ زائر به عتبات در دهه اول محرم/ هزینه سفر افزایش پیدا نکرده است

مدیرکل عتبات عالیات سازمان حج و زیارت با بیان اینکه هزینه سفر به عتبات در دهه اول محرم تغییری نکرده است، گفت: برای روزهای تاسوعا و عاشورا افزایش سهمیه نداریم و براساس ثبت‌نام‌های گذشته روزانه ۲۵۰۰ زائر به عتبات اعزام می‌شوند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، محسن نظافتی با اشاره به اینکه در دهه اول ماه محرم روزانه ۲۵۰۰ زائر به عتبات عالیات اعزام می‌شوند، گفت: در این ماه بر اساس تقاضای مردم و امکانات موجود در کشور عراق اعزام‌ها صورت می‌گیرد.

مدیرکل عتبات عالیات سازمان حج و زیارت افزود: برای روز عاشورا و تاسوعا افزایش سهمیه نداریم و بر اساس ثبت نام‌های گذشته زائران به عتبات مشرف می‌شوند.

وی ادامه داد: اعزام‌های ماه محرم طبق روال گذشته به دو صورت زمینی و هوایی انجام می‌شود ولی در روزهای غیر از این ایام محرم روزانه بین ۱۵۰۰ تا ۲ هزار نفر اعلام می‌شدند که این هم‌اکنون به ۲ هزار تا ۲ هزار و ۵۰۰ نفر رسیده است.

نظافتی درباره هزینه سفر به عتبات در ایام عزاداری سید و سالار شهیدان با توجه به اینکه ایام خاص محسوب می‌شود، گفت: هزینه سفر به عتبات برای دهه‌ اول محرم و تاسوعا و عاشورا نسبت به روزهای دیگر تغییری نکرده است.

 

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff