اعزام دانش‌آموزان مینابی به اردوی راهیان نور
+ پ -
اعزام دانش‌آموزان مینابی به اردوی راهیان نور
جانشین ناحیه مقاومت بسیج سپاه میناب:

اعزام دانش‌آموزان مینابی به اردوی راهیان نور

نخستین کاروان از راهیان نور دانش آموزی دختر دوره متوسطه دوم شهرستان میناب با بدرقه مسئولین آموزش و پرورش و سپاه میناب به مناطق عملیاتی اعزام شدند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛سید حسن فاطمی در حاشیه اعزام دانش آموزان بسیجی شهرستان میناب به اردوی راهیان نور جنوب در گفتگو با میناب جنوب گفت: اعزام کاروان‌های دانش‌آموزی به مناطق جنگی از جمله برنامه‌های منظم سپاه با همکاری آموزش و پرورش است که با قوت انجام می‌شود.

جانشین ناحیه مقاومت بسیج سپاه میناب گفت: خروجی کار راهیان نور باید تصویری از ایستادگی و مقاومت رزمندگان در ذهن دانش آموزان ترسیم شود و با فرهنگ سازی در تراز انقلاب اسلامی اهداف دشمن خنثی شود.

 

وی تاکید کرد: با توجه به تهاجم فرهنگی دشمنان و اثرات مخرب فضای مجازی و ماهواره بر روی باورها و اعتقادات نسل جوانسفر های راهیان نور در راستای الگوسازی فرهنگ انقلابی و انتقال و نهادینه کردن روحیه ی ایثار و مقاومت در نسل جوان برنامه ریزی شده است.

 

سرگرد فاطمی هدف از این اعزام را آشنایی با فرهنگ استقامت، تقوی، ایستادگی و تبعیت از ولی فقیه دانست و بیان کرد: کاروان ۸۰ نفره راهیان نور دانش آموزی دختر دوره متوسطه دوم مقطع دهم و دوازدهم از مدارس دخترانه شهرستان میناب با بدرقه مسئولین آموزش و پرورش و سپاه به مناطق عملیاتی اعزام شدند.

 

جانشین ناحیه میناب با اشاره به استقبال بی نظیر دانش آموزان بسیجی و عموم از اردو های راهیان نور جنوب و دریایی گفت: یکی از راه های مقابله با جنگ نرم دشمن و بصیرت و آگاهی  اردوهای راهیان نور می باشد.

انتهای پیام/ش

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff