اعزام تیم پزشکی به منطقه محروم سندرک میناب/53 بیمار مناطق محروم سندرک رایگان ویزیت شدند+تصاویر
+ پ -
اعزام تیم پزشکی به منطقه محروم سندرک میناب/۵۳ بیمار مناطق محروم سندرک رایگان ویزیت شدند+تصاویر

با حضور فرمانده حوزه مقاومت بسیج شهید باهنر سندرک و مسئول بسیج عشایری شهرستان میناب اکیپ پزشکی به مناطق محروم و کم‌برخوردار اعزام شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ به نقل از میناب جنوب، هدایت سهرابی فرمانده حوزه مقاومت بسیج شهید باهنر سندرک هدف از حضور تیم پزشکی کمک به برطرف نمودن ضعف بهداشتی و درمانی در روستاهای محروم و کمتر توسعه یافته دانست و افزود: در این اقدام جهادی ۵۳ بیمار در مناطق محروم چاهلک وخوائن توسط پزشک عمومی درمانگاه رایگان ویزیت شدند.

 

فرمانده حوزه شهید باهنر اضافه کرد: باحضور در روستاهای محروم میخواهیم تصور غلطی که در ذهن برخی افراد مبنی بر اینکه زندگی در مناطق محروم را مانع پیشرفت می دانند تا حد امکان برطرف کنیم و روحیه امید و پیشرفت را در میان روستاییان عزیز تقویت بخشیم.

 

سهرابی بیان کرد: بسیج و سپاه حضور در روستا جهت رفع محرومیت را وظیفه ذاتی خود می دانند و مردم مداری و محرومیت زدایی از راهبردهای اصلی سپاه پاسداران در راستای خدمت رسانی به مناطق محروم است.

 

وی همچنین دکتر اسدی را نمونه بارز یک فرد جهادی و مردمی دانست و از زحمات مرکز خدمات بهداشتی درمانی بخش سندرک که همکاری تنگاتنگی با مردم در مناطق محروم و کمتر توسعه یافته دارند تقدیر و تشکر کرد.

 

photo_2016-05-19_14-21-46                    photo_2016-05-19_14-21-30

 

photo_2016-05-19_14-21-42                   photo_2016-05-19_14-21-54

انتهای پیام/ی

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff