اعزام تیم بسیج جامعه پزشکی میناب به منطقه محروم کریان+تصاویر
+ پ -
اعزام تیم بسیج جامعه پزشکی میناب به منطقه محروم کریان+تصاویر

بسیج جامعه پزشکی میناب هر ساله با اعزام پزشکان متخصص به مناطق محروم و با هدف خدمت‌رسانی ‏گام‌های مثبتی در راستای سلامت بر می‌دارد‎.‎

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ به نقل از میناب جنوب، حبیب الله سهرابی فرمانده ناحیه میناب گفت: هدف از راه‌اندازی تیم های پزشکی و اقدامات جهادی کمک به افزایش سطح عدالت و دسترسی مردم به خدمات سلامت به صورت رایگان به ویژه در مناطق محروم است.

 

 

وی افزود: پزشکان و متخصصان با مشاهده اوج محرومیتی که در مردم ‏این منطقه و همچنین نداشتن امکانات بهداشتی درمانی به چشم می‌خورد، خود برای اعزام پیشقدم می‌شوند و برای معاینه و درمان ‏رایگان مردم این مناطق کمر همت می‌بندند.

 

 

فرمانده ناحیه میناب عنوان کرد: کمک به امر بهداشت و درمان توده‌های نیازمند و ارتقاء سطح سلامت در مناطق محروم از اهداف برگزاری این برنامه‌ها است.

 

 

وی همچنین دکتر شهبازی ریاست بیمارستان میناب را نمونه یک جهادگر خستگی ناپذیر دانست و گفت: با زحمات این عزیزان میتوان محرومیت را از چهره مردم این منطقه دور کرد.

 

 

سهرابی خاطر نشان کرد: در این امر خدا پسندانه تعداد۷ متخصص از بهترین پزشکان میناب حضور داشتند که طی یک روز موفق به ویزیت رایگان ۸۵۹ نفر که شامل: داخلی ۲۲۵نفر، اطفال ۲۴۵ نفر، ارتوپدی۸۰ نفر، ارولوژی ۸۰نفر، اعصاب و روان ۷۶ نفر، قلب ۵۶ نفر، دندان پزشکی ۹۷ نفر از مردم مناطق محروم شدند

 

 

ابوذر مهدی نخعی فرماندار میناب نیز که در این امر حضور داشتند خطاب به مردم گفتند: به مناطق روستایی آمدیم تا با همدلی و دلجویی از هموطنان مناطق محروم این شادی را با عزیزان تقسیم نماییم.

 

 

متخصصان جامعه پزشکی نیز با اشاره به شیرینی ادای تکلیف در چنین روزهایی، حضور در این مناطق را سعادت می دانند.

 

IMG_1699

IMG_1707

IMG_1712

 

IMG_1714

IMG_1718

IMG_1725

IMG_1735

IMG_1737

IMG_1739

IMG_1740

IMG_1742

IMG_1748

IMG_1749

IMG_1753

 

انتهای پیام/ی

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff