اعزام بیش از ۶۵۰۰ نفر به اردوی راهیان نور دریایی+تصاویر

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ باقرزاده، مسئول سازمان اردویی راهیان نور و گردشگری سپاه امام سجاد(ع) هرمزگان در گفتگو با خبرنگار ما با بیان اینکه اردوی راهیان نور دریایی از 25 اسفندماه سال گذشته آغاز شده است، اظهار کرد: راهیان نور دریایی خلیج فارس تا 12 فروردین ماه سال جاری ادامه دارد.

مسئول سازمان اردویی راهیان نور و گردشگری سپاه امام سجاد(ع) هرمزگان تصریح کرد: راهیان نور دریایی در دو نوبت صبح و عصر از اسکله صیادی پشت شهر بندرعباس به  مناطق عملیاتی دفاع مقدس در آبهای خلیج فارس صورت می پذیرد.

باقرزاده با اشاره به برنامه های راهیان نور دریایی خلیج فارس عنوان کرد: در محل اسکله صیادی پشت شهر غرفه هایی با مضون شهدا تعبیه شده که زائران شهدا ابتدا از آن ها دیدن کرده و سپس وارد شناور می شوند.

وی افزود: در طول مسیر حرکت شناور تا رسیدن به جزیره هرمز برنامه های متنوعی از جمله روایتگری از رشادت های رزمندگان در دفاع مقدس در حوزه دریا و مسابقات فرهنگی نیز برگزار می شود.

مسئول سازمان اردویی راهیان نور و گردشگری سپاه امام سجاد(ع) هرمزگان بیان کرد: مسافران راهیان نور دریایی از یادمان شهدا و قلعه پرتقالی های جزیره هرمز بازدید می کنند.

باقرزاده با بیان اینکه روزانه بالغ بر هزار نفر به راهیان نور دریایی اعزام می شوند، گفت: تا پایان روز نهم فروردین بیش از شش هزار و 500 زائر به راهیان نور دریایی اعزام شده اند.

وی با بیان اینکه بلیط راهیان نور دریایی رایگان است، خاطر نشان کرد: مراجعه کنندگان شیف صبح ساعت هفت و شیف عصر ساعت 13 برای دریافت بلیط باید اقدام کنند.

انتهای پیام/