اعزام اکیپ بسیج جامعه پزشکی به مناطق محروم سیریک
+ پ -
اعزام اکیپ بسیج جامعه پزشکی به مناطق محروم سیریک
رئیس شبکه بهداشت و درمان سیریک:

اعزام اکیپ بسیج جامعه پزشکی به مناطق محروم سیریک

بمناسبت هفته بسیج دو اکیپ کانون جامعه پزشکی شهرستان سیریک به روستاهای محروم سلمه ای و سرارو به منظور ویزیت و درمان رایگان مردم اعزام شدند.

به گزارش شبکه  اطلاع رسانی هرمز به نقل از آذینی حسن موحدی، رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان سیریک گفت: در این اکیپ های پزشکی بخش های اورژانس ، پزشک عمومی ، پزشک متخصص داخلی، متخصص کودکان، بینائی سنجی ، شنوایی سنجی، مشاوره ، روانشناسی ، مامایی و داروخانه به ۴۵۰ نفر از مردم روستاها خدمات رایگان بهداشت و درمان انجام شد.
رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان سیریک ابراز داشت: ارزش ریالی این طرح را میزان ۲۰۰ میلیون ریال عنوان کرد.
وی  اظهار کرد: سازمان بسیج جامعه پزشکی با تلاش و همکاری بخش بهداشت و درمان شهرستان به دنبال توزیع متوازن خدمات درمانی تخصصی رایگان در مناطق محروم و جلب رضایت نیازمندان شهرستان با استفاده از ظرفیت پزشکان بسیجی ، متعهد و متخصص است.
مسئول بسیج جامعه پزشکی شهرستان سیریک یادآور شد: با اعزام تیم‌های پزشکی به این مناطق تاکنون بیش از ۱۵۰۰ هزار نفر از خدمات رایگان درمانی و پزشکی و دارویی بهره‌مند شدند.
وی با بیان اینکه بسیج در همه عرصه‌های انقلاب حضوری نقش آفرین داشته اظهار داشت: خدماتی که بسیج جامعه پزشکی ارائه می‌دهد حرکتی جهادی در جهت خدمت رسانی به مردم می باشد که مردم از آن استفاده و بهره مند شوند.
دکتر موحدی یادآور شد: این طرح تا روز شنبه ۷ آذرماه با استقرار در روستای بندگرمان جهت ارائه خدمات بهداشتی و درمانی به مردم ادامه دارد.

 

30 32 33 313536

 

انتهای پیام/م

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff