اعدام شیخ نمر نشان از درماندگی آل سعود است/ دست انتقام الهي گرييان گير آل خليفه خواهد شد
+ پ -
اعدام شیخ نمر نشان از درماندگی آل سعود است/ دست انتقام الهی گرییان گیر آل خلیفه خواهد شد

استاد حقوق دانشگاه بندرعباس اظهار کرد:جنایت های عربستان در منطقه نشان از درماندگی رژیم آل سعود است که راه منطق را نفهمیده و به زور متوسل می شود.

هروز مجد زاده خاندانی، استاد حقوق دانشگاه آزاد اسلامی واحد بندرعباس، در گفتگو با خبرنگار شبکه اطلاع رسانی هرمز با اشاره به  شهادت شیخ نمر اظهارداشت: اعدام عالم عدالت خواه آیت الله نمر باقر النمر اوج بی تدبیری آل سعود و ناشی از فتنه صهیونیزم است و این اقدام باعث خوشحالی صهیونیزم و تشدید تنش‌های فرقه‌ای می شود.

وی اظهار کرد:  این اقدام ددمنشانه ثابت می‌کند شعارهای آنها در خصوص آزادی، مردم‌سالاری و حقوق بشر حرف‌های یاوه و دروغی بیش نیست و بنیان اینگونه جنایات، تفکر وهابیت و جریان تکفیری-سلفی است که امروز داعش پرچم‌دار آن است و اعدام شیخ نمر بدون محاکمه و تفهیم اتهام و بدون وجود یک دادگاه عادلانه اسلامی، خلاف تمامی اصول و قواعد اسلامی و همچنین تمامی موازین حقوق بشری است .

این استاد دانشگاه عنوان کرد: زمان آن رسیده است که حکام خود خوانده آل سعود  از صحنه روزگار محو گردند و جنایت هایی که در منطقه انجام می دهند نشان از درماندگی رژیم  آل سعود است که راه منطق را نفهمیده و به زور متوسل می شوند.

مجد زاده خاندانی افزود: مستکبرین و متجاوزین به آرمان ها و عقاید مسلمین و شیعیان جهان بدانند این حوادث تا ابد در دفتر تاریخ ثبت خواهد شد و دست انتقام الهی گرییان گیر طرز فکر و عقاید پوچ گرایانه سیاستمداران رژیم سعودی و آل خلیفه خواهد شد .

وی گفت: دشمن باید بداند اگر به شهادت رساندن یک عالم نه شیعی که عالم مسلمان، نه تنها زمینه کفر را ایجاد نمی‌کند؛ بلکه هر گونه ترور و جنایت این چنینی را حتی از ادیان دیگر محکوم می‌کنیم و این مسئله و خون پاک این بزرگوار به فرمایش رهبرمان دامنشان را خواهد گرفت .

این استاد ضمن محکومیت آل سعود خاطرنشان کرد: از جامعه دانشگاهی خواستار اتخاذ موضعی بجا و مناسب در مقابل این رژیم خبیث هستیم و از مجامع جهانی به ویژه سازمان ملل متحد و سازمان کنفرانس اسلامی می‌خواهیم در جهت توقف جنایات آل سعود و محکومیت آنها و جبران خسارت‌های وارد شده، تمام موازین قانونی را به کار گیرند که حق پیروز است.

 

انتهای پیام/م

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff