اعدام شیخ نمر بیانگر نقض گسترده حقوق بشر در عربستان است
+ پ -
اعدام شیخ نمر بیانگر نقض گسترده حقوق بشر در عربستان است

 رییس دانشگاه آزاد اسلامی بشاگرد ضمن محکومیت جنایت دمنشانه  آل سعود خبیث گفت :تنها جرم  آیت الله شیخ نمر انتقاد آتشین و علنی بر گرفته از غیرت اسلامی علیه ظلم و جور و بیدادگری حاکمان سعودی نسبت اقلیت شیعه مظلوم عربستان بود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز ، غلامرضا کریمی، رئیس دانشگاه آزاد بشاگرد در گفتگو با فرهنگ کده با بیان اینکه هدف آل سعود از اعدام شیخ نمر  انتقام گیری از ایران و محور مقاومت شیعی دانست و افزود:به نظر می رسد حکمرانان خبیث سعودی در پی شکست های پی در پی در سوریه،عراق،یمن و لبنان دچار جنون شده اند و از حربه ای برای انتقام از ایران استفاده می کنند.

رئیس دانشگاه آزاد بشاگرد بیان کرد : این جنایات آل سعود نشان دهنده درماندگی آل سعود است و هدف اصلی آنها  انتقام گیری از ایران و محور مقاومت شیعی است.
کریمی با اشاره به سکوت رسانه های غربی خاطر نشان کرد :  سیاستمداران غربی و رسانه های وابسته به آنان اقدامات نوکران خود را زیر سوال نخواهند برد.
وی ادامه داد: نقض گسترده حقوق بشر در عربستان سعودی زیر سایه استانداردهای دوگانه غربی ها صورت می گیرد  و غربی ها فقط منافع شوم خود را در منطقه ما از طریق نوکرانی چون سعودی ها پیگیری می کنند و ادعای حمایت از حقوق بشر صرفا بهانه ای برای فشار بر کشور های مستقلی چون کشور ماست.
رییس دانشگاه آزاد بشاگرد با اشاره به سخنان رهبر معظم انقلاب اسلامی افزود : شهید شیخ نمر نه سابقه مبارزه مسلحانه علیه آل سعود داشت و نه علیه آنها توطئه مخفیانه کرده بود و تنها جرم  آیت الله شیخ نمر انتقاد آتشین و علنی بر گرفته از غیرت اسلامی علیه ظلم و جور و بیدادگری حاکمان سعودی نسبت اقلیت شیعه مظلوم عربستان بود.

 
انتهای پیام/م

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff