اعدام شیخ نمر با هیچ منطقی قابل قیاس نیست/ بصیرت رهبر انقلاب توطئه دشمنان را بر ملا می کند
+ پ -
اعدام شیخ نمر با هیچ منطقی قابل قیاس نیست/ بصیرت رهبر انقلاب توطئه دشمنان را بر ملا می کند

امام جمعه اهل سنت روستای هرنگ گفت: اعدام شیخ نمر توطئه دشمنان است و می خواهند با شهادت علمای بزرگ ما ، بین مسلمانان تفرقه بیندازند و دل شیعه و سنی را نسبت به هم چرکین کنند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از جهانگیریه، شیخ وحیدی امام جمعه اهل سنت روستای هرنگ از توابع شهرستان بستک با اشاره به اعدام شیخ نمر گفت: این اقدام با هیچ منطقی قابل قیاس نیست ما خشم و نفرت خود را از شهادت شیخ نمر و حکومت مستبد عربستان اعلام می کنیم.

امام جمعه هرنگ افزود: این توطئه دشمنان است و می خواهند با شهادت علمای بزرگ ما ، بین مسلمانان تفرقه بیندازند و دل شیعه و سنی را نسبت به هم چرکین کنند.

وی تصریح کرد: ما مردم شهرستان بستک بویژه علما ، روحانیون و مسئولین نفرت خود را از این عمل زشت اعلام و این اقدام را محکوم می کنیم.

حجت الاسلام جعفر کاظم زاده امام جمعه موقت شهرستان بستک طی سخنانی ضمن اعلام محکومیت از اعدام شیخ نمر گفت:آل سعود کاری به شیعه و سنی ندارند و هرکس حرف حق را بزند سر می برند.

وی افزود: کجای مکتب اسلام گفته است که اگر کسی حرف مردم و درد مردم را به دولت گفت باید گردن بزنند؟ این فاجعه دل مسلمانان را جریحه دار کرد.

امام جمعه موقت شهرستان بستک در ادامه با اشاره به فتنه ۸۸ گفت: اگر دشمنان این مرز و بوم غلط اضافی بکنند و بخواهند به این ملت و مُلک دست درازی کنند با مشت های گره کرده روبرو خواهند شد همانطور که در فتنه ۸۸ جوابشان را دادیم.

کاظم زاده افزود: دولت غربی و همسایگان نااهل ما دست به دست هم داده اند تا به ایران اسلامی ضربه وارد کنند اما بصیرت رهبر فرزانه انقلاب و مردم همیشه در صحنه ایران توطئه های آنان را برملا خواهد کرد.

انتهای پیام/م

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff