اعدام شیخ نمر اضمحلال و نابودی رژیم شیطانی آل سعود را در پی خواهد داشت
+ پ -
اعدام شیخ نمر اضمحلال و نابودی رژیم شیطانی آل سعود را در پی خواهد داشت

فرماندار شهرستان سیریک گفت: حکم اعدام شیخ نمر باقر النمر روحانی و عالم برجسته اهل تشیع عربستان را به دست حاکمان بی خرد ، نادان و سفاک آل سعود محکوم و از خداوند متعال برای آن مرحوم علو درجات خواهانیم و مجازات رژیم آل سعود را در همین دنیا از باری تعالی خواستاریم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز ،سعید الله مبارکی فرماندار شهرستان سیریک در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار آذینی گفت:اعدام شیخ نمر باقر النمر روحانی برجسته و رهبر شیعیان عربستان توسط دولت این کشور ،جز ضرر و زیان به حکومت آل سعود ، کمک به دشمنان اسلام و ایجاد اختلاف میان امت اسلامی هیچ منفعت و سودی برای حاکمان خبیث نخواهد داشت.

نماینده عالی دولت در شهرستان سیریک تصریح نمود: آل سعود بدانند این جنایت ها فراموش شدنی نیست و همه آنها در دفتر تاریخ ثبت و ضبط خواهند شد و آثار  سخت و جبران ناپذیری  از همه این رفتارهای غیر اسلامی  در آینده ای نزدیک واقع می شود که آن زمان جایی برای پشیمانی و توبه وجود ندارد.

مبارکی با بیان اینکه  اعدام شیخ نمر نه تنها مسلمانان شیعه جهان و اهل سنت این جنایت را شدیدا محکوم بلکه تمام انسان های بشر دوستانه وآزاده دنیا این عمل ننگین  کشتن انسانی مسلمان و بی گناه را محکوم می کنند.

فرماندار شهرستان سیریک یادآور شد:  رژیم سفاک و خون آشام سعودی، بار دیگر طینت جنایتکارانه‌ی خود را نشان داد و یکی از بندگان بی‌گناه، مظلوم و آزاده جهان اسلام را در کمال بی شرمی ، بی حیای و بی توجهی به عالمان اسلامی کشورهای جهان اسلام  انجام و امت اسلامی را داغدار نمود.

نماینده عالی دولت در شهرستان سیریک خاطرنشان کرد: اکنون وقت آن شده که امت بزرگ اسلامی با هر سلیقه و فکری برای نابودی این چرثومه فساد و نماینده رژیم جعلی و آدم کش اسرائیل و مزدوران جنایتکار آمریکایی بپا خیزند و دست آلوده به خون هزاران هزار مسلمان شیعه و سنی را از حاکمیت و حکومت بر حرمین شریفین و سرزمین های مقدس مکه و مدینه قطع نمایند.

مبارکی بیان کرد: شاید شکی نباشد که به زودی اضمحلال و نابودی این رژیم شیطانی، به محو شدن تروریسم داعشی و تکفیری منجر شود و جهان اسلام و منطقه خاورمیانه  را از این مصیبت فلاکت بار و تاسف بار نجات بخشد و کشوری که باید محور وحدت ، اخوت و صلح و صفای همه امت های اسلامی باشد خود سر دسته همه اختلافات و نا امنی و نا آرامی های جهان اسلام باشد.

این مسئول اذعان داشت : آیت‌الله نمر باقر النمر یکی از ستارگان تاریخ تشیّع عربستان بود که در اوج قحطی استدلال و منطق و استیلای تندروی‌های قومی و مذهبی گروهی رژیم منهوس آل سعود خونشان به ناحق ریخته شد و این جنایت هولناک را محکوم می‌کنیم و می‌دانیم که  این جنایت انتقام شکست‌هایی است که  حکومت آل سعود در عراق ، سوریه و یمن دامنگیرش شده است.

انتهای پیام/ق

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff