اعتیاد عامل اصلی افزایش طلاق و بیکاری در جامعه/ استقبال مسئولان از موفقیت‌های جوانان ناچیز است
+ پ -
اعتیاد عامل اصلی افزایش طلاق و بیکاری در جامعه/ استقبال مسئولان از موفقیت‌های جوانان ناچیز است

فرماندار رودان علت افزایش آمار طلاق و بیکاری در جامعه را اعتیاد عنوان کرد و گفت: دلیل برخی از معضلات جامعه بویژه در بخش جوانان به پدیده نامبارک اعتیاد بر می‌گردد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز، به نقل از رودان نیوز؛ احمد محمودی فرماندار رودان در سومین جلسه ستاد ساماندهی جوانان شهرستان، با تاکید بر تدوین تقویم مدون یکساله برای بررسی و ساماندهی مسائل جوانان، خواستار ارائه گزارش ادارات و ریز هزینه اعتبارات و اماکن ادارات عضو در حوزه جوانان شد.

 

محمودی با اشاره به اینکه در حال حاضر جوانان با مشکلات و معضلات متعددی در سطح جامعه روبرو هستند، اظهار کرد: دستگاه‌های اجرایی عضو، فعالیت بیشتری در راستای رفع مشکلات جوانان در حوزه‌های مختلف در دستور کار خود قرار دهند.

 

فرماندار رودان علت افزایش آمار طلاق و بیکاری در جامعه را اعتیاد عنوان کرد و افزود: بررسی‌ها نشان می‌دهد دلایل برخی از معضلات جامعه جوان امروز به سر منشاء یک معضل بزرگ اجتماعی، یعنی اعتیاد، بر می‌گردد و این‌گونه موارد باید به نحوی کارشناسی و آینده‌نگری شود تا جوانان به سمت اعتیاد نرفته و هنگامی که این معضل در جامعه کاهش یابد به تبع دیگر پیامدهای آن بوجود نمی‌آید.

 

وی خواستار فعالیت بیشتر و تخصصی ادارات  عضو بر استفاده از تمامی ظرفیت‌های موجود در بخش جوانان و حوزه‌های مختلف فرهنگی، ورزشی، علمی، قرآنی، ازدواج و اشتغال تاکید و تصریح کرد: فعالیت بهتر و برنامه‌ریزی کامل و دقیق نسبت به تهیه یک بانک اطلاعاتی از وضعیت جوانان در بخش‌های مختلف تدوین، و برای چالش‌های پیش روی جوانان، کمیته‌های تخصصی تشکیل شود.

 

فرماندار رودان در پایان خاطر نشان کرد: جوانان شهرستان تا کنون موفقیت‌های بزرگی در عرصه‌های کشوری و بین المللی کسب کرده‌اند و مایه افتخار و سربلندی شهر و استان خود بوده‌اند، اما میزان استقبال مسئولان و مدیران ادارات و عموم از این موفقیت‌ها چشم‌گیر نبوده و باید تشویق جوانان مورد توجه همگانی قرار بگیرد.

 

انتهای پیام/ ش

 

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر اول خبر fff