اعتماد به جوانان بومی دلیل موفقیت تیم آذرخش است/مسئولین به وعده های خود عمل کنند
+ پ -
اعتماد به جوانان بومی دلیل موفقیت تیم آذرخش است/مسئولین به وعده های خود عمل کنند

یکی از بزرگترین مشکلی که پیش روی تیم فوتسال آذرخش بندرعباس قرار دارد عدم همکاری و انجام تعهدات مسئولین امر ورزش استان هرمزگان است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز عباس روزپیکر ، سرمربی خوشفکر تیم فوتسال آذرخش بندرعباس در گفت و گو با پایگاه خبری ورزش هرمزگان با اشاره به سختی ها و مشکلاتی که تیم را تهدید می کند گفت:قبل از سعود به لیگ برتر کمتر کسی فکر می کرد که ما بتوانیم خود را به این جایگاهی که الان هستیم برسانیم و همه مسئولان ساز مخالف می زنند ولی تیم بومی ومحلی آذرخش بندرعباس ثابت کرد می شود روی جوانان هرمزگانی حساب ویژه باز کرد.

روزپیکر مشکل کنونی در نوع چنین تفکراتی را عدم اعتماد به جوانان بومی میداند که تیم آذرخش با مخالفت به این نوع تفکرات وبا تکیه به جوانان بومی خود توانسته قله های موفقیت را طی کندوعنوان پدیده لیگ را به خود اختصاص دهد.

سرمربی آذرخش بندرعباس عنوان کرد:تیم ما با مشکلات شدید مالی دست و پنجه نرم می کند به طوری که با وجود این همه مدت ازگذشت لیگ فقط ۳۰ درصد از مطالبات دونفر از بازیکنان پرداخت شده است.

روزپیکر ضمن گلایه از مسئولین گفت:باشگاه برای مطالبات بازیکنان مشکلات خود را با مسئولین در میان گذاشت که همه قول همکاری در این خصوص را دادند ولی تا کنون هیچ اقدامی صورت نگرفته است جز پیگیری هایی که جناب آقای دانشور مدیر کل اداره ورزش وجوانان استان انجام داد ولی آن هم هنوز به نتیجه ای نرسیده است.

وی با اشاره به مطالبات بازیکنان و کادر باشگاه آذرخش گفت:کل هزینه ها و قرارداد های باشگاه از کادر فنی گرفته تا بازیکنان شاید به ششصد میلیون تومان هم نرسدکه این هزینه ها را نمی توان حتی مقایسه کرد با هزینه هایی که باشگاه های فوتبال استان در لیگ های کشور خرج می کنند.

 

عباس روزپیکر اظهار کرد:تیم آذرخش تنها تیمی است که در لیگ برتر کشور از استان هرمزگان حضور پررنگ تری دارد و برای حضور دیگر تیمها در میادین نیاز به سرمایه گذاری و اعتماد مسئولین به جوانان این استان دارد ولی گویا برخی هنوز جوانان مارا باور ندارند و در این خصوص هیچ تلاشی نمی کنند که از این سرمایه استفاده کنند،در این خصوص تیم آذرخش نتیجه اعتماد به جوانان بومی خود را گرفت و آن هم پدیده شدن با همین جوانان در لیگ برتر فوتسال کشور بود که بدون دریافت هیچ پولی و با تحمل همه مشکلات مالی که هست خود را به این جایگاه برسانند.

 

روزپیکر با انتقاد از رسانه و خصوصاً صدا و سیما تصریح کرد: متأسفانه برخی از رسانه ها در خصوص مشکلات ورزش استان به خصوص فوتسال اصلا توجهی ندارند و به جای پیگیری مشکلات باشگاه ها به دنبال سود و زیان خود هستند مثلا صدا و سیما برای پخش بازی های والیبال تیم آلومینیوم هیچ هزینه ای از این باشگاه نمی گیرد ولی چرا باید از تیم ما مبلغ ۶ میلیون تومان برای پخش مسابقاتمان درخواست کند؟که این خود یکی از دلایل  بی توجهی رسانه به باشگاه های ورزشی استان مخصوصا فوتسال است.

 

انتهای پیام/م

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff