اطلاع رسانی وظیفه ذاتی روابط عمومی ها است/استفاده از شبکه های اجتماعی در راستای اطلاع رسانی علوم پزشکی
+ پ -
اطلاع رسانی وظیفه ذاتی روابط عمومی ها است/استفاده از شبکه های اجتماعی در راستای اطلاع رسانی علوم پزشکی

مسئول روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی گفت:وظیفه اصلی ما اطلاع رسانی به مردم است و مردم حق دارند که بدانند چه اقداماتی انجام شده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز ، فاطمه نوروزیان، مسئول روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی بندرعباس در گفتگو با ندای ساحل مهم ترین نقش روابط عمومی در یک سازمان را بازتاب عملکرد یک اداره دانست و گفت:تنها واحدی  که  در هر سازمان دو طرفه عمل می کند و با رییس و مردم ارتباط دارد،  روابط عمومی است.
وی با اشاره به مشکلات برخی از روابط عمومی ها در اطلاع رسانی  و  هزینه برای گزارش عملکرد، اظهار کرد:وظیفه اصلی ما در واقع اطلاع رسانی به مردم است و مردم حق دارند که بدانند چه اقداماتی انجام شده است.

 

نوروزیان با بیان اینکه وظیفه مسئولین روابط عمومی ها سنگین است و باید پیشرفت داشته باشند، افزود:باید کسانی در این کار استفاده شوند  که تحصیلات و انگیزه لازم داشته باشند.
وی با اشاره به موضوع روابط عمومی الکترونیک، تصریح کرد:فردی که در روابط عمومی کار می کند باید افق دید خیلی وسیعی باشد تا بتواندپاسخگوی شبکه های اجتماعی و رسانه های جمعی باشد.

 

 

مسئول روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی بندرعباس خاطر نشان کرد:روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی در نظر دارد که با استفاده بهینه از برنامه های مدرن اطلاع رسانی در جهت  ارائه خدمات همگانی و پاسخگویی به مخاطبان استفاده کند.

 

انتهای پیام/م

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff