اطلاع رسانی در هرمزگان در حد متوسط است/فعالیت های صنفی مانع از انجام رسالت خبرنگاران نشود
+ پ -
اطلاع رسانی در هرمزگان در حد متوسط است/فعالیت های صنفی مانع از انجام رسالت خبرنگاران نشود

نماینده مردم شرق هرمزگان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه وضعیت اطلاع رسانی در استان هرمزگان در حد متوسط است، اظهار کرد:زمانی می توان به توسعه کشور دست یافت که اطلاع رسانی دقیق و هدفمند وجود داشته باشد و مشکلات بی پرده بیان و رفع شود.

سیدعبدالکریم هاشمی نخل ابراهیم، نماینده مردم شرق هرمزگان در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار پارلمانی شبکه اطلاع رسانی هرمز با اشاره به جایگاه خبرنگاران و اصحاب رسانه در جامعه گفت:در دنیای امروز که به عصر ارتباطات معروف است فعالیت رسانه ای و خبررسانی نقش مهمی در پیشرفت و توسعه جوامع دارد.

 

وی اظهار کرد: هر چه فعالیت ها در زمینه توسعه ارتباطات، اطلاع رسانی و فضای مجازی چشمگیرتر باشد، بیشتر می توان با رشد و توسعه دنیا همگام شد.

 

هاشمی با بیان اینکه اطلاع رسانی به موقع برای جریان های خبری راهکار همکاری با خبرنگاران است، افزود: حمایت از اصحاب رسانه کمک به توسعه کشور است.

 

وی وضعیت اطلاع رسانی در استان هرمزگان را در حد متوسط ارزیابی کرد و بیان داشت:در برخی از شهرستان ها جریان اطلاع رسانی مفید و موثر است و در برخی از شهرستان های دیگر این روند ضعیف ارزیابی می شود.

 

نماینده مردم شرق هرمزگان با بیان اینکه باید اهداف فعالیت رسانه در استان مشخص شود، تصریح کرد:زمانی می توان به توسعه و پیشرفت کشور دست یافت که اطلاع رسانی دقیق و هدفمند وجود داشته باشد و مسائل و مشکلات نیز بیان و رفع شود.

 

وی تاکید کرد: باید ابعاد صنفی و بحث های سیاسی مخرب کنار گذاشته شود و اطلاع رسانی در راستای توسعه و عمران کشور باشد.

 

هاشمی با اشاره به برخورد و تذکر وزارت ارشاد با برخی از رسانه های داخلی خاطر نشان کرد: باید از خبرنگاران داخلی که مبنای فعالیت آنها حفظ ارزش های نظام است حمایت کرد و فعالیت های صنفی مانع از انجام رسالت خبرنگاران و اطلاع رسانی نشود.

 

انتهای پیام/م

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff