اطاعت و معرفت در مقابل ذات باریتعالی یکی از ضروریات است

+ پ -
اطاعت و معرفت در مقابل ذات باریتعالی یکی از ضروریات است

خطیب جمعه موقت شهرستان میناب با بیان اینکه انسان در مقابل هر کاری مسئولیتی بر عهده دارد گفت: اطاعت و معرفت در مقابل ذات باریتعالی یک مسئولیت ضروری است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ به نقل از  میناب جنوب،حجت الاسلام غلامعلی ارجمند، امام جمعه موقت میناب، در خطبه های امروز در جمع نمازگزاران مینابی به یاد داشتن یاد خدا و روز قیامت را بعنوان یک مسئله مهم مورد تاکید قرار داد و گفت: به یاد خدا و روز قیامت بودن انسان را از انجام گناهان باز می دارد.

امام جمعه موقت میناب با بیان اینکه در قبال انجام هر کاری مسئولیتی را باید عهده دارد شد ،افزود: ایمان به خداوند و اطلاعت و معرفت در مقابل ذات باریتعالی یک مسئولیت است چرا که بدون داشتن معرفت به خداوند و اطلاعت از ذات خداشناسی هیچ ارزشی ندارد.

وی اطاعت از ولایت را رمز موفقیت و حلال مشکلات در تمامی مراحل زندگی برشمرد و اظهار داشت: باید سخنان پیامبر گونه معظم له را فصل الخطاب و نصب العین خود قرار دهیم و همواره گوش به فرمان مقام عظمای ولایت باشیم .

ارجمند اطلاعت از خداوند و پیامبر و اولیاء خدا را حجتی از سوی خدا بر انسان ها برشمرد و بیان داشت: تعجیل در فرج امام زمان(عج) نیز بعنوان شاهد و ناظر بر اعمال افراد بعنوان یک مسئولیت بزرگی باید انجام شود.

خطیب جمعه موقت میناب محبت نسبت به پدر و مادر را یکی از ضروریات دین برشمرد و گفت: محبت به پدر و مادر عمر را زیاد می کند ،رزق و روزی را فراوان و اجابت دعای والدین در حق فرزندان را ممکن می سازد.

رئیس شورای سیاست گذاری ائمه جمعه هرمزگان اهانت به نماینده مردم استان هرمزگان توسط برخی افراد در فضای مجازی محکوم کرد و گفت: مسئولین باید با برخی بیانات نسنجیده توسط برخی افراد برخورد قاطعی انجام دهند.

انتهای پیام/ت

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


نشر خبر اول خبر fff