اصل نجات کشور بازگشت به تفکر بسیجی است+تصاویر

+ پ -
اصل نجات کشور بازگشت به تفکر بسیجی است+تصاویر

فرماندار شهرستان سیریک با بیان اینکه راه نجات کشور بازگشت به تفکر بسیجی است،گفت:با توجه به ترفندها و دسیسه های دشمنان علیه نظام و انقلاب می طلبد همه مسئولان برای پیشبرد اهداف نظام از تفکر بسیجی برای توسعه کشور برخوردار باشند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛به نقل از آذینی، میرمرسل ایزدی پور فرماندار شهرستان سیریک در همایش بزرگ مدافعان حرم در جمع بسیجیان شهرستان سیریک ضمن تبریک روز تشکیل بسیج به همه بسیجیان  اظهار کرد: بنا بر فرمایش مقام معظم رهبری (مدظله العالی )بسیج یعنی نیروی کارآمد درهمه عرصه ها این سخن مقام معظم رهبری یعنی اینکه بسیجی باید در همه میدان ها حضور داشته باشد بسیجی باید اهل ایثار و فداکاری برای خدمت به وطن و جامعه خود باشد.

وی افزود: به فرموده حضرت امام خمینی (ره) بسیج شجره طیبه است و بسیج درختی است که ریشه آن عمیق است و شاخ و برگش به سمت آسمان رفته و پناه گاه مستضعفان عالم است و هدف و برنامه آن کمک به بخش های مختلف جامعه است.

میرمرسل ایزدی پور بیان کرد: اصل نجات کشور بازگشت به تفکر بسیجی است و از زمان تشکیل بسیج تا کنون شاهد آن هستیم که بسیجیان در تمام میدان های سخت حضور داشته و فلسفه وجودی خود را خدمت به کشور در همه شرایط می داند .

نماینده عالی دولت در کشور یادآور شد: بسیج متعلق به قشر یا جناح خاصی نیست و رمز ماندگاری بسیج این است که متعلق به آحاد مردم است و تمام اقشار خود را عضوی از بسیج می دانند.

وی با بیان اینکه یکی دیگر از مهمترین فعالیت‌های بسیج فعالیت‌های اقتصادمقاومتی براساس ابلاغ سیاست‌های کلی اقتصاد مقاومتی توسط رهبر معظم انقلاب است عنوان کرد: در راستای اقتصاد مقاومتی بسیج کلاس‌های آموزشی و صدور گواهی مهارت، اعطای وام‌های با بهره کم، ایجاد و توسعه مشاغل خانگی و شرکت‌های کوچک و زودبازده در عرصه‌های کشاورزی، صنایع دستی و صنایع تبدیلی را  با هدف کمک به اقتصاد جامعه در کنار دولت در دستورکار خود قرار داد است.

ایزدی پور با اشاره به اینکه اقدامات بسیج در این زمینه لبیک به فرامین مقام معظم رهبری در راستای اقتصاد مقاومتی است خاطرنشان کرد: از لحاظ رزمی و دفاعی، بسیجیان در قالب گردان‌های بیت المقدس، عاشورا، امام حسین(ع) ویژه برادران و گردان‌های الزهرا و کوثر ویژه خواهران برای مقابله و سرکوب کردن هرگونه خطر احتمالی که از طرف دشمن خارجی و فریب خوردگان داخلی توسط دشمن بخواهد اتفاق بیفتد آمادگی کامل را برای دفاع از کشور و مردم دارند و این آمادگی هر ساله با حضور در فراخوانی‌های رزمی و رزمایش ها حفظ و انسجام می شود.

همایش مدافعان حرم بسیجیان شهرستان سیریک  در سالروز  تشکیل بسیج مستضعفین در دو بخش مرکزی و بمانی در شهرهای بندر کوهستک و شهر بندر سیریک با حضور مسئولان و شرکت گسترده و پرشور اقشار مختلف رده های بسیج  برگزار شد.

انتهای پیام /م

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


نشر خبر اول خبر fff