اصل فلسفه بسیج مشارکت دسته جمعی در حل مشکلات است
+ پ -
اصل فلسفه بسیج مشارکت دسته جمعی در حل مشکلات است
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه رودان:

اصل فلسفه بسیج مشارکت دسته جمعی در حل مشکلات است

فرمانده ناحیه مقاومت رودان گفت: اصل فلسفه بسیج مشارکت دسته جمعی در حل مشکلات است و افسران میدان نبرد فرهنگی، بسیجیان هستند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ به نقل از رودان نیوز؛ سرهنگ دوم پاسدار ابراهیم حسین زاده فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه رودان در آیین تکریم و معارفه فرمانده حوزه مقاومت بخش بیکاه ضمن تبریک حلول ماه مبارک رمضان، اظهار کرد: سال واقعی از شب لیله القدر شروع می شود و مقدرات یک سال هر فرد در این شب مشخص می شود.

 

حسین زاده هدف از انقلاب اسلامی را ضمینه سازی برای ظهور امام زمان(ج) عنوان کرد و افزود: ما انقلاب اسلامی را ۲۲ بهمن سال ۵۷ شروع کردیم، و ۱۲ فروردین سال ۵۸ پایه ریزی شد و به حکومت اسلامی رسیدیم.

 

فرمانده ناحیه مقاومت رودان با اشاره به اینکه مأموریت های بسیج همیشه متناسب با تهدیدات تعریف می شود، ادامه داد: شاید در ذهن بعضی از افراد و بسیجیان تصور شود که مأموریتهای بسیج امنیتی است اما اینجور نیست، ما باید نگاه کنیم تهدید کجاست همانجا از انقلاب دفاع کنیم، موقعی جنگ و درگیری تهدید بود، متناسب با شرایط آن زمان، ۱۰ سال جنگ که ۲ سال آن با فرقه های انحرافی و ۸ سال جنگ تحمیلی، بسیج پای کار آمد.

 

وی اضافه کرد: دشمن که متوجه شد به هدفش نمی رسد، استراتژی خودش را عوض کرد، و اول در بعد فرهنگی علیه کشور ما وارد شد و الآن در بعد اقتصادی به شدت وارد شده که ضربه بزند.

 

حسین زاده افزود: در بعد فرهنگی و اجتماعی دشمن توانسته ضربات سنگینی به ما بزند، و شایسته جامعه اسلامی نیست که ناهنجاری اجتماعی زیاد شود و انتظار می رود از فرماندهان پایگاههای مقاومت یک برآورد فرهنگی و اجتماعی از محله خود داشته باشند،و توانمندیها و نقاط ضعف خود را شناسایی، و در جهت تقویت و حذف آنها برنامه ریزی کنند.

 

فرمانده ناحیه مقاومت رودان گفت: اصل فلسفه بسیج مشارکت دسته جمعی در حل مشکلات است و افسران میدان نبرد فرهنگی، بسیجیان هستند.

 

وی در پایان خاطرنشان کرد:  مشکل ما در جهاد فرهنگی است و تعداد کسانی که باید در این عرصه باشند واقعا کم هستند، و اگر همه ما متکی به منابع دولتی باشیم جواب نمی گیریم، باید همه در مسجد ساختن، پایگاه ساختن، خانه عالم ساختن و کلاس فرهنگی برگزار کردن، پای کار بیایند و فرهنگ اسلامی و دینی بین خانواده ها و افراد ترویج پیدا کند.

 

انتهای پیام/ی

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff