آمریکاییان به توافق هسته‌ای با ایران و 5 کشور دیگر جهان پشت پا زدند/ آمریکا با تمدید تحریم‌های 10 ساله دشمنی خود با ایران را نشان داد
+ پ -
آمریکاییان به توافق هسته‌ای با ایران و ۵ کشور دیگر جهان پشت پا زدند/ آمریکا با تمدید تحریم‌های ۱۰ ساله دشمنی خود با ایران را نشان داد

نعیم آبادی با اشاره به تمدید تحریم‌های ۱۰ ساله علیه ایران در سنای آمریکا تصریح کرد: آمریکاییان به توافق هسته‌ای با ایران و ۵ کشور دیگر جهان نیز پشت پا زدند و بار دیگر دشمنی خود را با ملت ایران نشان دادند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛آیت الله غلامعلی نعیم آبادی، امام جمعه بندرعباس در خطبه عبادی و سیاسی نماز جمعه با بیان اینکه جهان اسلام امروز با مشکلات و مسائل فراوانی مواجه است که همه آنها در اثر دخالت‌ها و توطئه‌های آمریکا در امور داخلی کشورها رخ داده است و امنیت و آرامش منطقه را بر هم زده‌اند، گفت: ایران به عنوان کشوری امن و ثبات آفرین در منطقه شناخته شده است.

 

وی افزود: در تمام سال‌های بعد از انقلاب اسلامی به هر ترفند و توطئه‌ای به دنبال آسیب‌زدن به امنیت و استقلال کشورمان بوده‌اند اما به همت ملت ایران و حضور همه‌جانبه آنان در صحنه دفاع از انقلاب اسلامی به جایی نرسیده‌اند.

 

امام جمعه بندرعباس اظهار کرد: بعد از پایان جنگ تحمیلی و شکست مفتضحانه دشمنان انقلاب اسلامی در نبرد مستقیم با ملت ایران، تحریم‌های اقتصادی را در دستور کار خود قرار دادند تا ملت ایران را در فشارهای اقتصادی قرار دهند.

 

نعیم آبادی با اشاره به تمدید تحریم‌های ۱۰ ساله علیه ایران در سنای آمریکا تصریح کرد: آمریکاییان به توافق هسته‌ای با ایران و ۵ کشور دیگر جهان نیز پشت پا زدند؛ در حالی که مدعی شکل‌گیری یک توافق با ایران بودند اما بر خلاف توافق هسته‌ای عمل کرده و بار دیگر دشمنی خود را با ملت ایران نشان دادند.

 

وی تاکید کرد: دشمنان ملت ایران باید بدانند که دست ایران برای دادن پاسخی شجاعانه به تحریم آمریکایی‌ها بسته نیست و ضروری است تا مسؤولان با هوشیاری و در مسیر فرمایشات و منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی مقتدرانه به این عهدشکنی آمریکایی‌ها پاسخ دهند.

نماینده ولی‌فقیه در هرمزگان گفت: همان طور که ۳۸ سال در برابر فشارهای اقتصادی و نظامی آنان ایستاده‌ایم، باید از امروز به بعد نیز به توان خودمان وابسته باشیم و هرگز دل به وعده‌های دشمنان ندهیم.

نعیم آبادی با  اشاره به زیارت کردن قبور در جامعه گفت: زیارت چه برای اهل سنت و شیعه کاملا جا افتاده است و نیازی به بحث ندارد اما این وهابیت فاسد و داعش گمراه این موضوع را برای  خودشان هویت قرار داده اند  و خیانت های مانند قتل و کشتار را برای نابودی مسلمانان قرار داده اند.

 

وی با توجه به اینکه ۱۳ آذر روز جهانی معلولین است گفت: معلول را نباید ناتوان ببنید بلکه این افراد کم توان هستند و از تمام ظرفیت های توانش نمی توانند استفاده کند از نابینایان  و ناشنوایان هستند که چهره معروف دنیا شناخته شده اند.

امام جمعه بندرعباس با اشاره به روز بیمه تصریح کرد:  بیمه در جامعه هنوز نتوانسته جا بیافتد و باید به این موضوع توجه بیشتری شود اگر زمانی خدای نکرده یک حادثه ای برایمان پیش می افتد از طریق بیمه که یک ذخیره مالی است می تواند برای رفع حل مشکل استفاده نمود.

نعیم آبادی با اشاره به ۱۶ آذر روز دانشجو  بیان کرد: از دانشجویان عزیر می خواهیم شما دانشجو هستید نه سیاست جو، زمانی که از سیاست نظام اطلاع ندارید  نباید در مورد آن بحث شود وباید اصل سیاست و نظام را نیک بدانیم و ما نمی گویم جامعه ما بی عیب است تجاوز به بیت المال نداریم و این مشکلات تنها در جامعه ما نیست حتی در زمان امیرالمومنین هم بوده است و تا زمانی که خردها بالا نرود و نظارت ها جمعی نباشد  این مشکلات در جامعه است .

وی با توجه به هفته وقف تاکید کرد: اگر می خواهید بعد از مرگ در دنیا باقی بمانیم اموالمان را وقف کنیم.

نعیم آبادی خاطرنشان کرد: پنجشنبه ۱۹ آذر ماه را شهادت امام یازدهم است و این شهادت امام بزرگوار را تسلیت عرض می کنم و از طرف دیگر به امامت رسیدن امام زمان را تبریک می گویم.

 

انتهای پیام/

 

 

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff