اصلاح طلبان در دو جریان انقلابی و وابسته به قدرت فعالیت دارند/ باید عملکرد اصلاح طلبان بررسی شود
+ پ -
اصلاح طلبان در دو جریان انقلابی و وابسته به قدرت فعالیت دارند/ باید عملکرد اصلاح طلبان بررسی شود

نمایندگان مجلس شورای اسلامی با اشاره به عملکرد اصلاح طلبان در کشور عنوان کردند:جریانی که اصلاحات نام گذاشته اند یا پایبند به ارزش انقلاب هستند و یا اینکه دارای ایده وابسته به ذخایر دنیا و قدرت هستند.

نمایندگان مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار شبکه اطلاع رسانی هرمز با اشاره به نحوه عملکرد اصلاح طلبان در کشور بیان داشتند:جریان اصلاحات در کشور به دو دسته پایبند به ارزش انقلاب و وابسته به ذخایر دنیا و قدرت تقسیم شده اند که باید مورد بررسی قرار گیرند.

 

سید عبدالکریم هاشمی نماینده مردم میناب، رودان، جاسک، سیریک و بشاگرد در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار پارلمانی شبکه اطلاع رسانی  هرمز با اشاره به نگاه اصلاح طلبان به کارگزاران گفت:نگاه براساس عقیده،رقابت ، درک سیاسی هرکسی است که می تواند دیدگاهی داشته باشد .

 

هاشمی تصریح کرد: اصلاح طلبان گروه تحت جناحی هستند که باید عملکردشان بررسی شود که آیا واقعا به دنبال حل مشکلات مردم هستند و یا دغدغه مشکلات خود را دارند.
وی با بیان اینکه مردم باید در انتخابات آینده به علم ، تجربه و حمایت از مردم توجه داشته باشند، اظهار کرد: باید برای پیشرفت و توسعه به اصولی اساسی و ولایت رهبری توجه کنند.

اصلاح طلبان در دو جریان انقلابی و وابسته به قدرت فعالیت دارند

 

محمد اسماعیل سعیدی، عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی  در گفتگو با خبرنگار هرمز گفت:دیدگاه اصلاح طلبان نسبت به دهه ۷۰  تفاوت پیدا کرده و به تدریج به دیدگاه باز اقتصادی گرایش یافتند.
وی افزود:  در این جریانها کشور از نظر سیاسی کشور به دو قشر چپ و راست تقسیم شدن که هم اکنون این جریان کم رنگ شده است.
سعیدی با بیان اینکه مقوله چپ و راست در ایران با غرب متفاوت است، اظهار کرد:این جریان ساخت و پرداخته تعدادی افراد است که به تفکرات غربی وابسته بودند .

 

وی تاکید کرد: در کشور ما دو جریان وجود دارد که به اصول و آرمان انقلاب پای بند هستند و آنهایی که پای بند نیستند تفکراشان براساس لیبرالیسم غرب است.

 

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس تصریح کرد:جریانی که اصلاحات نام  گذاشته اند از بیخ به دو تقسیم بندی معترض نیستندو جریان متقابل آنها حضور دارند و ارزش انقلاب هستند و یا اینکه پایبند کسانی که زیر سقف یا چتر جمع می شوند و دارای ایده و بالاخره وابسته به ذخایر دنیا و قدرت استفاده کنند.

 

 

انتهای پیام/م

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff