اصحاب رسانه قشم مورد بی مهری مسولان قرارگرفته اند
+ پ -
اصحاب رسانه قشم مورد بی مهری مسولان قرارگرفته اند

رئیس اداره تبلیغات اسلامی قشم گفت : اصحاب رسانه سربازان جبهه فرهنگی و حافظ مرزهای اعتقادی و فرهنگی هستند که باید به آنها توجه بیشتری شود .

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز ، حجت الاسلام احمد غلامی ، رئیس اداره تبلیغات اسلامی قشم در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار قشم آزاد ، با اشاره به اینکه رسانه های ارزشی قشم مورد بی مهری مسولان قرارگرفته اند ، اظهار داشت : بهترین مدل برای فرهنگ سازی استفاده از ظرفیت رسانه است که رشد و توسعه هر شهرستان در زمینه های اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی را می تواند با قدرت رسانه ارتقا داد .

 

 

وی افزود : رسانه های شهرستان قشم با شناسایی وهدف رفع مشکلات اقدام به انتشار مطالبی می کنند که واقعا به نفع جامعه بود و جلو بسیاری از مشکلات را گرفته است ولی مسولان این شهرستان از این رویه انتقاد می کنند .

 

 

رئیس اداره تبلیغات اسلامی قشم با بیان اینکه نقد رسانه ها موجب سازندگی جامعه و پاسخگو بودن مدیران می شود ، تصریح کرد : مدیران بدون نقد، گویی در اتاقی دربسته و بدون نظارت تصمیم گرفته اند البته نیاز است که رسانه ها نیز اطلاعات خود را بروز رسانی کنند تا به بهترین نحو ممکن رسالت خود را به انجام برسانند.

 

 

به گفته وی ، رشد و ارتقا در عرصه اطلاع رسانی موجب گسترش توسعه و افزایش شاخص های مبارزه با فساد می شود چرا که مطبوعات چشم های بیدار جامعه هستند و به دنبال مشکلات و چالش های اصلی جامعه در هر عرصه ای هستند .

 

 

غلامی در پایان اظهار داشت : اصحاب رسانه حافظ و انتقال دهنده فرهنگ است که باید به این قشر همیشه بیدار توجه ویژه شود و اینگونه نباشد که مسولان با مسایل پیش آمده خبرنگاران را از رسالت خود به دور کنند .

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff