اصحاب رسانه زمینه توسعه قشم را فراهم کنند / مخالف سرسخت دوقطبی سازی مذهبی هستیم
+ پ -
اصحاب رسانه زمینه توسعه قشم را فراهم کنند / مخالف سرسخت دوقطبی سازی مذهبی هستیم

امام جمعه شهرستان قشم گفت : خبرنگاران و اصحاب رسانه با برجسته کردن ظرفیت های منطقه و همچنین انعکاس مشکلات به مسئولین زمینه توسعه شهرستان را فراهم کنند .

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛به نقل ازپایگاه خبری قشم آزاد ، حجت الاسلام رضا جوکار ، امام جمعه شهرستان قشم در جمع اصحاب رسانه گفت : خبرنگاران و اصحاب رسانه با برجسته کردن ظرفیت های منطقه و همچنین انعکاس مشکلات به مسئولین زمینه توسعه شهرستان را فراهم کنند چراکه جزیره قشم به لحاظ دارا بودن ظرفیت ها و منابع مختلف و عظیم  در سطح کشور بی نظیر است که می طلبد خبرنگاران با قلم خود برای جزیره فرصت سازی نمایند.

وی افزود : از خبرنگاران تقاضا می کنم به مدیران و مسئولان شهرستان کمک کنند تا زمینه شکوفایی در عرصه های اقتصاد، فرهنگ و مسائل اجتماعی را فراهم کنند.

امام جمعه شهرستان قشم با بیان اینکه خبرنگاران می توانند با برجسته سازی ظرفیت های منطقه و انعکاس آن در رسانه ها  و فضای مجازی و همچنین انعکاس عیب ها و مشکلات موجود در مرحله اول به مسئولان و متولیان مربوطه مددکار مدیران شهرستان باشند ف اظهار داشت : انتقال مشکلات موجود باید از سر انصاف و رعایت اخلاق حرفه ای خبرنگاری و به دور از غرض ورزی های شخصی باشد.

جوکار در ادامه سخنان خود به برخی بی اخلاقی های صورت گرفته در فضای مجازی از سوی عده ای خبرنگارنما در جزیره اشاره کرد و اظهار داشت: از آنجایی که هم قلم و هم آنچه که با قلم نگاشته می شود مقدس است روا نیست که برخی افراد با سواستفاده از عنوان خبرنگاری و فضای مجازی به دور از تقوا و اخلاق سعی در تخریب اشخاص و صاحب منصبان داشته باشند.

وی وحدت رویه و تعامل موجود میان مدیران ، علما و مردم را خوب ارزیابی کرد و افزود: در هفته قبل شاهد بودیم که پس از مراسم معارفه فرماندار جدید، مدیرعامل سازمان منطقه آزاد به دیدار وی رفت که این دیدار نشان دهنده شروع فصل جدید کار و تلاش برای رفع مشکلات شهرستان و تعامل و وحدت رویه بین مسئولان است.

جوکار با بیان اینکه نباید در حرفه خبرنگاری دعواهای شخصی و بی اخلاقی ها جایگاهی داشته باشد تصریح کرد : خبرنگاران نیز باید اتحاد و انسجام دورنی خود را حفظ کنند و از جهت گیری های مذهبی و دو قطبی سازی در جامعه پرهیز نمایند.

 

 

انتهای پیام/م

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff