اصحاب رسانه در پارسیان باید از حمایت استانی برخوردار شوند
+ پ -
اصحاب رسانه در پارسیان باید از حمایت استانی برخوردار شوند

مسئول بسیج رسانه پارسیان در دیدار با مسئول بسیج رسانه استان حمایت این تشکل را از اصحاب رسانه در شهرستان پارسیان خواستار شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از پارسیان خبر، طی دیدار عبدالحمید حیاتی مسئول بسیج رسانه پارسیان با پیروی منش مسئول بسیج رسانه استان، حیاتی بر حمایت بسیج رسانه از خبرنگاران شهرستان تأکید کرد.

وی اظهار کرد: چندی است مداخلات غیر حرفه‌ای امنیت فعالیت رسانه‌ای برخی خبرنگاران را در شهرستان به مخاطره انداخته و حتی در یک مورد منجر به دستور بازداشت خبرنگار پارسیان خبر شده است که این موضوع نگرانی را در حوزه رسانه شهرستان بوجود آورده است.

حیاتی راه اندازی رسمی دفتر بسیج رسانه در پارسیان را موجب رونق فعالیت رسانه‌ای در دورتین نقطه استان دانست و افزود: این دفتر می‌تواند مرجعی برای ساماندهی و نظم دادن به فعالیت رسانه‌ای در شهرستان شود.

در ادامه جلسه پیروی‌منش مسئول بسیج رسانه استان از تلاش‌های صورت گرفته برای راه اندازی دفتر بسیج رسانه در پارسیان تقدیر کرد و تآکید کرد: یکی از اهداف بسیج رسانه حمایت از اصحاب رسانه عضو این مجموعه است و تلاش خواهد کرد از حقوق اصحاب رسانه حمایت کند.
پیروی منش با اشاره به اینکه بسیج رسانه، تنها رسانه نیست بلکه اشرافی کلی و بر رسانه‌های مجموعه خود دارد تصریح کرد: در اولین گام باید بسیج رسانه پارسیان به صورت رسمی راه اندازی شود.

 

انتهای پیام/م

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff