اصالت خبرنگار ریشه در خلقت بشریت دارد/ رفع مشکلات جامعه مهمترین رسالت خبرنگار است
+ پ -
اصالت خبرنگار ریشه در خلقت بشریت دارد/ رفع مشکلات جامعه مهمترین رسالت خبرنگار است

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان هرمزگان با بیان اینکه اصالت خبرنگار ریشه در خلقت بشریت و فرا زمینی دارد گفت: مهمترین هدف آنها پویایی، تحرک و رفع مسائل و مشکلات جامعه است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از آذینی ،در مراسمی با حضور حجه الاسلام والمسلمین صفایی حائری امام جمعه شهرستان ،مبارکی فرماندار سیریک و جمعی از مسئولین ادارات و نهادهای شهرستان از ۴۰ نفر از خبرنگاران فعال ، روابط عمومی های ادارات و نهادها ، خبرنگاران پیشکسوت و آزادگان شهرستان سیریک با اهدای لوح تقدیر و هدایایی تجلیل بعمل آمد.

 

علیرضا درویش نژاد، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان هرمزگان با بیان اینکه اصالت خبرنگار ریشه در خلقت بشریت و فرا زمینی دارد و جایگاه خبرنگاری در مقام پیامبران و اولیا خداست، گفت:یکی از برنامه ها و ماموریت های اصلی پیامبران خدا اطلاع رسانی و ابلاغ پیام وحی به بشریت بوده است.

 

درویش ابراز داشت: خبرنگاران مسئولیت خطیر ، والا و قدسی برای رسالت خویش برعهده دارند که مهمترین هدف آنها پویایی، تحرک و رفع مسائل و مشکلات جامعه است.

 

وی با بیان اینکه  در حوزه ملی اسطوره های بزرگ داریم که منشا تحولات اساسی و ارزشمند در حوزه های مختلف سیاسی ، فرهنگی ، علمی ،پزشکی، دینی و عمران و آبادانی در سطح داخلی و بین المللی برای جامعه بودند،افزود: برای برجسته کردن همه آنها باید رسانه و خبرنگاران این مسئولیت های خطیر و ارزشمند را به افراد در سطح جامعه و افکار عمومی نشر و گسترش دهند.

 

درویش نژاد تصریح کرد: خبرنگاران مانند پیامبران و اوصیای الهی نقش مهم و خطیر اطلاع رسان و ابلاغ در جامعه دارند و در حوزه دین  و شخصیت پیامبر (ص) بعنوان شخصیت بزرگ دینی و خاندان اهل بیت عصمت و طهارت و در ایران اسلامی شخصیت بزرگ امام رضا (ع)و حضرت فاطمه معصومه از شخصیت های بزرگ و برجسته دینی می باشند .

 

 

انتهای پیام/م

 

 

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff