اشتغال و مناسب سازي اماکن عمومی براي معلولين بايد صورت گيرد
+ پ -
اشتغال و مناسب سازی اماکن عمومی برای معلولین باید صورت گیرد

فرماندار بستک گفت: توانمندسازی مددجویان در ابعاد مختلف فرهنگی، آموزشی و دینی منجر به پیشگیری از آسیب های اجتماعی می شو

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز ، میرمرسل ایزدی پور ضمن تبریک هفته بهزیستی و قدردانی از زحمات کارکنان بهزیستی شهرستان به خبرنگار جهانگیریه گفت: بهزیستی نقش برجسته‌ای در تحکیم مبانی سلامت اعم از سلامت روانی و جسمی، پیشگیری از آسیب‌ها و معضلات اجتماعی،‌ ارتقای مهارت‌های زندگی اجتماعی و تربیت فرزندان در جامعه هدف، و توسعه و توانمندسازی فرهنگی و اجتماعی جامعه دارد.

 

 

وی با بیان اینکه سازمان بهزیستی از بدو تاسیس منشا خیر و برکات فراوانی برای اقشار محروم جامعه بوده است افزود: کار در بهزیستی یکی از کارهای مقدس است زیرا بندگانی که از این سازمان خدمت دریافت می‌کنند از قشر آسیب پذیر جامعه هستند.
 
فرماندار بستک تاکید کرد: تمام مسئولان و مردم باید نهایت همکاری را با اقشار تحت پوشش این سازمان داشته باشند تا شاهد پیشرفت کیفی سطح زندگی این عزیزان باشیم.
 
ایزدی پور افزود: توانمند سازی مددجویان در ابعاد مختلف فرهنگی، آموزشی و دینی منجر به پیشگیری از آسیب های اجتماعی می شود که لازم است با برنامه ریزی های صحیح و مدون، زندگی خوب و در خور شأنی را برای این افراد فراهم کنیم.
 
وی  گفت : در شهرستان بستک بر اشتغال و دسترسی راحت معلولین به اماکن عمومی با رعایت کردن استانداردهای مناسب در سطح شهر  تاکید کرد.
گفتنی است ۲۴ مرکز دولتی و غیردولتی وابسته به بهزیستی در این شهرستان فعالیت دارند.
انتهای پیام/س

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff