اشتغالزایی کارگاه تولیدی پوشاک برای 12 بانوی بستکی / اشتغال در روستا با حمایت از تشکل های مردمی محقق می شود
+ پ -
اشتغالزایی کارگاه تولیدی پوشاک برای ۱۲ بانوی بستکی / اشتغال در روستا با حمایت از تشکل های مردمی محقق می شود

کارگاه تولیدی پوشاک یونیفرم مدارس انجمن بانوان احسان روستای کوهیج شهرستان بستک به صورت مستقیم برای ۱۲ نفر از بانوان ایجاد اشتغال کرده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ به نقل از جهانگیریه، در هفته دولت کارگاه تولیدی پوشاک یونیفرم مدارس انجمن بانوان احسان روستای کوهیج با حضور بخشدار مرکزی، دهیار، تشکل های بانوان و جمعی از بانوان فعال در روستای کوهیج راه اندازی گردید.

کارگاه فوق با پیگیری آقای حسن عباد موسس اولیه کارگاه، به نام انجمن بانوان احسان کوهیج راه اندازی گردید و اکنون برای ۱۲ نفر از بانوان ایجاد اشتغال نموده است که در دو شیفت مشغول به کار هستند و با توجه به بازگشایی مدارس و آغاز سال تحصیلی، این کارگاه آمادگی کامل خود را جهت دریافت سفارشات مدارس، ادارات و… اعلام کرد.

سید حبیب الله شیدایی بخشدار مرکزی بستک در حاشیه این مراسم ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر اظهار کرد: این کارگاه در هفته دولت جهت عینیت بخشیدن به شعار اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل، و در راستای ایجاد اشتغال پایدار و شناسایی توانمندیهای بانوان روستاهای بخش مرکزی در هفته دولت راه اندازی گردید.

وی تصریح کرد: اگر کسی بتواند زمینه اشتغال زایی افراد را با راه اندازی چنین طرح هایی فراهم کند باید از آن استقبال شود و نگذاریم در مسیر حرکت با مشکل و مانع مواجه شود.

بخشدار مرکزی بستک در ادامه نقش و محاسن حضور بانوان در عرصه های اجتماعی را برشمرد و افزود: بانوان با باور و انگیزه می توانند منشا تحولات بسیاری را در عرصه اجتماع فراهم نمایند و تشکل های مردم نهاد، عرصه مناسبی برای این فعالیت هاست که ما امروز این توانایی را در انجمن بانوان احسان کوهیج مشاهده می کنیم.

 

 

1

 

 

 

3

 

انتهای پیام/م

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff