اسناد تخلف در انتخابات را آماده و به زودی به وزارت کشور ارائه می‌دهم
+ پ -
اسناد تخلف در انتخابات را آماده و به زودی به وزارت کشور ارائه می‌دهم

نماینده مردم تهران در توضیح برخی از اظهارات قبلی خود مبنی بر تخلف در انتخابات ریاست جمهوری گفت: تخلفات انتخاباتی که که پیش از این مطرح شده بود نیز اسنادش را آماده کرده و به زودی به وزارت کشور ارائه می‌دهیم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از راه دانا؛ غلامعلی حداد عادل، نماینده مردم تهران در مجلس در خصوص انتخاب آیت الله جنتی به عنوان رئیس مجلس خبرگان بعد از جو سازی های صورت گرفته اظهار داشت: اگر رأی مردم محترم است، رای اعضای خبرگان هم رأی مردم بوده و در نهایت انتخاب آیت‌الله جنتی هم به عنوان رئیس خبرگان رأی مردم است.

 

وی با اشاره به اینکه باید در همه حال به رأی مردم احترام گذاشت خاطر نشان کرد: نمی شود هر کجا که رأی مردم را قبول نداشتیم، زیر میز زده و هر کجا که این رأی به نفع ما شد به آن استناد کنیم.

 

نماینده مردم تهران در توضیح برخی از اظهارات قبلی خود مبنی بر تخلف در انتخابات گفت: تخلفات انتخاباتی که پیش از این مطرح شده بود نیز اسنادش را آماده کرده و به زودی به وزارت کشور ارائه می‌دهیم.

 

حدادعادل پیش از این گفته بود که نمونه‌های پنهان و آشکار از دخالت‌های مقامات کشور و دولت در انتخابات مرحله اول نیز وجود داشته است که شاید همان دخالت‌ها مقدمه‌ای شده برای دخالت آشکارتری در مرحله دوم انتخابات.

وی گفت: در جلسه شورای ائتلاف تصریح شد که مجلسی که نمایندگان آن با دخالت و حمایت دولت انتخاب شوند، نمی‌توانند یک مجلس مستقل را تشکیل دهند و از حقوق مردم دفاع کنند.

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff