اسلام هراسی از پروژه های مهم و حیاتی آمریکاست / جامعه اسلامی به استکبار اجازه ندهد حقایق را وارونه و به نحو دلخواه منعکس کند
+ پ -
اسلام هراسی از پروژه های مهم و حیاتی آمریکاست / جامعه اسلامی به استکبار اجازه ندهد حقایق را وارونه و به نحو دلخواه منعکس کند

امام جمعه بندرچارک گفت: امروز اسلام هراسی ، ایران هراسی و شیعه هراسی به وسیله رسانه ها ، از پروژه های مهم و حیاتی آمریکاست که جامعه اسلامی باید این مطلوب و مهم را در دست بگیرد و به استکبار اجازه ندهد حقایق را وارونه و به نحو دلخواه منعکس کند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛به نقل از مروارید نیوز؛ حجت الاسلام و المسلمین اصغر شاکری امام جمعه شهر بندر چارک در خطبه های امروز نماز جمعه بعداز سفارش به تقوی،ٰ به موضوع طلاق و عوامل آن پرداخت و اظهار داشت: طلاق آخرین گزینه برای حل مشکلات زن و شوهر است چرا که طلاق حذف صورت مسأله است نه حل مسأله .

 

وی در بخش دیگری با تبریک فرا رسیدن ماه شعبان بیان کرد:  ماه شعبان، فرصت مناسبی برای خود سازی است که مؤمنین نباید این فرصتهای گرانبها را از دست بدهند.
امام جمعه بندرچارک در ادامه به فرمایشات رهبر معظم انقلاب پرداختند و ضمن تبیین آن بیانات، تصریح کرد: امروز جاهلیت مدرن در راه است که رهبری آن بر عهده آمریکاست و این کشور غارتگر می کوشد که اسلام ، شیعه و ایران را به نحو دلخواه و وحشتناک برای جهانیان به تصور بکشد.
حجت الاسلام شاکری افزود:  اسلام هراسی و ایران هراسی و شیعه هراسی از پروژه های مهم و حیاتی آمریکاست که اگر پیروز شود، پیروز شده است و اگر مغلوب شود برای همیشه منزوی و مغلوب خواهد شد که قطعاً هم مغلوب خواهد شد.
وی در ادامه اضافه کرد: امروز آمریکا بهترین وسیله را برای اسلام و ایران و شیعه هراسی را به وسیله رسانه ها و تریبونها و شبکه ها مدیریت می کند که راه مقابله با آن تقویت رسانه در داخل و خارج و بسترهای رسانه ای و امثال آن می باشد که جامعه اسلامی باید این مطلوب و مهم را در دست بگیرد و به استکبار اجازه ندهد حقایق را وارونه و به نحو دلخواه منعکس کند.
خطیب جمعه بندرچارک در پایان با تبریک روز پاسدار و جانباز خاطر نشان کرد: نامبردگان سرمایه های این کشورند که همه باید قدردان آنها باشیم و امروز پاسداران اسلام برای ما امنیت و جانبازان هم وظیفه خویش را سابقاً انجام داده اند که خداوند به همه آنها جزای خیر دهد.

 

انتهای پیام/

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff