استکبار عامل تهدیدات در منطقه و جنگ های خانمان سوز است

+ پ -
استکبار عامل تهدیدات در منطقه و جنگ های خانمان سوز است

امام جمعه اهل سنت پارسیان با اشاره به سخنان نخست وزیر انگلیس وتهدید خواندن ایران علیه منطقه اظهار کرد: عامل تهدیدات در منطقه ، کشتار و جنگ های خانمان سوز استکبار و دست نشانده های آن هستند .

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از پارسیان خبر؛ شیخ احمد خنجی، امام جمعه اهل سنت شهرپارسیان در همایش وحدت که با حضور علمای شیعه واهل سنت برگزار شد با تبریک هفته وحدت گفت:امیدواریم که مسلمانان جهان در سایه شعار اسلامی “وَاِعْتَصِمُوا بِحَبْلِ اللّه جَمِیعاً وَلاَ تَفَرَّقُوا” بتوانند آن وحدت اصیل خود،که لازمه پیشرفت هرجامعه ای است را حفظ نماید.

شیخ احمد خنجی اظهار کرد: با انجام اینگونه همایش ونشست ها، آن وحدتی که خواسته همه امت اسلامی وآرمان شکوهمند انقلاب اسلامی است را پایدار نمائیم و خدای نکرده مبادا با حرف ونگاهی چهره این وحدت را خدشه دار کنیم.

امام جمعه اهل سنت شهرپارسیان گفت: از هر دو رنگی و تشویش در جامعه دوری کنیم و مسئولیت علمای شیعه وسنی در راستای وحدت قلوب بین مسلمانان باشد، آنهایی که مبلغ دین هستند و وظیفه الهی در جامعه را برعهده دارند.

وی افزود: انسانها وقتی که در مسیر قرآن وشریعت قرار گیرند، دیگر همه کژی و کاستی ها وهمه مسائل تفرقه انگیز در جامعه از بین خواهد رفت و همه مؤمنان برادرند و هرکه در زیر چتر حضرت محمد رسول الله(ص) قرار گرفت، اسامی والقاب باعث تفرقه وجدایی نخواهد شد.

در ادامه رادمهر فرماندار پارسیان،هفته وحدت را یادگار تاریخی حضرت امام خمینی(ره) دانست وگفت: وحدت با خون مردم این شهرستان عجین گردیده است.

فرماندار پارسیان افزود: استکبار وهمه حامیان آن امروز سعی  دارند از اسلام به عنوان یک سکه وارونه نام ببرند در بین ملت های دنیا تصویری خشن از آن ترسیم نمایند.

رادمهر هفته وحدت را بهترین هفته برای تفکر  در اتفاقات جهان اسلام دانست و تصریح کرد: گسترش اسلام وپیشرفت های آن موجب این همه چالش در جهان اسلام شده است که استکبار چشم دیدن آن را ندارد.

وی با اشاره به سخنان نخست وزیر انگلیس وتهدید خواندن ایران علیه منطقه گفت: عامل تهدیدات در منطقه ، کشتار و جنگ های خانمان سوز استکبار و دست نشانده های آن هستند .

 

 

انتهای پیام/ت

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


نشر خبر اول خبر fff