استکبار جهانی از جوانان ما می ترسد نه از صنعت هسته ای / ورود کالای قاچاق و تعطیلی صنعت ضربه به اقتصاد کشور است
+ پ -
استکبار جهانی از جوانان ما می ترسد نه از صنعت هسته ای / ورود کالای قاچاق و تعطیلی صنعت ضربه به اقتصاد کشور است

امام جمعه حاجی آباد گفت: در سال اقتصاد مقاومتی یکی از وظایف نیروی انتظامی مبارزه با قاچاق است یکی از ضربات سنگین که به اقتصاد کشور وارد می شود ورود کالای قاچاق و تعطیلی صنعت کشور است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ به نقل از پیارم حاجی آباد، حجت الاسلام مختاری امام جمعه شهرستان حاجی آباد در خطبه های نماز جمعه این هفته ضمن تبریک اعیاد شعبانیه وروز جوان اظهار کرد: جوانان هر کشور سرمایه های آن کشور هستند جوانان انقلابی کشور ما در دوران دفاع مقدس در مقابل دشمن ایستادند و در بحث سازندگی کشور بعد از جنگ و امروز در عرصه های علمی و صنعتی به خوبی درخشیدند.

 

حجت الاسلام مختاری افزود:استکبار جهانی آنقدری که از جوانان انقلاب ما می ترسد از صنعت هسته ای ما نمی ترسد جوانان کشور ما اهل مجاهده و علم دانش هستند و دشمن هم به دنبال این است که این سرمایه عظیم را با مشروبات با فسادو فحشا از دست ما بگیرد.

 

مختاری در ادامه افزود: پدر و مادرها باید در مقابل جوانانشان احساس مسئولیت کنند همان طور که پدر مسئول بزرگ کردن بچه ها است مسئول تربیت انها هم باید باشد.

 

حجت الاسلام مختاری بیان داشت: وحدت و ولایت مداری اقشار مختلف جامعه باعث اقتدار کشور می شود و دست بیگانگان را از کشور کوتاه می شود و ما با همین وحدت و همدلی که در بین مردم وجود دارد کشوری مقتدر وامن در منطقه داریم باوجود اینکه دور تا دور ما را آتش فراگرفته است و داعش تا قلب اروپا هم نفوذکرده ولی ما کشوری با امنیت بالا داریم.

 

امام جمعه حاجی آباد اظهار کرد: دولت و همه مسئولین نظام باید نیروی انتظامی و نظامی رابرای امنیت این کشور تقویت کند و نیروی انتظامی باید در حاشیه شهرو داخل شهر حضوری مضاعف داشته باشدو رابطه خود را با مردم مستحکم بکند.

 

حجت الاسلام مختاری تاکید کرد: امروز خواست همه مردم امنیت اخلاقی است از همه مردم و مسئولین و نیروی انتظامی درخواست می کنیم که با بیحجابی فحشا و منکرات مبارزه کنند.

 

مختاری تصریح کرد: در سال اقتصاد مقاومتی یکی از وظایف نیروی انتظامی مبارزه با قاچاق است یکی از ضربات سنگین که به اقتصاد کشور وارد می شود ورود کالای قاچاق و تعطیلی صنعت کشور است.

 

انتهای پیام/ی

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff