استکبار بداند دوران زورگوئی و سلطه به سرآمده است
+ پ -
استکبار بداند دوران زورگوئی و سلطه به سرآمده است

امام جمعه موقت حاجی آباد در نماز جمعه عبادی-سیاسی این هفته گفت:استکبار بداند دوران زورگوئی و سلطه به سرآمده است.

به گزارش پیارم جحجت الاسلام مهدی صادقی با بیان اینکه آنچه نمی گذارد انسان وارد حساب وکتاب طولانی در دنیا شود نفس انسان است افزود: محاسبه نفس موجب ترک معصیتانسان می شود و انسان را در دنیا و آخرت خوشبخت می کند.

وی بصیرت را رمز ارتقاء درجات عالیه انسانها بر شمرد و افزود:در روزعاشورا نخبگان بی بصیرتی بودند که امام حسین(ع) را در روز عاشورا به
شهادت رساندند و اگر بصیرت در وجود انسان وجود داشته باشد انسان راه انحراف را در پیش نخواهد گرفت.

امام جمعه موقت حاجی آباد با اشاره به خطبه امام سجاد(ع)گفت:خطبه آن امام همام افکار مردم را دگرگون و مردم شام را از خواب غفلت بیدار کرد چرا که مردم بی بصیرت شام قبل از خطبه خوانی امام سجاد(ع)بر اهلبیت(ع)نفرین می
کردند.

حجت الاسلام صادقی افزود:اسلام تاکید زیادی بر طلب علم از کودکی تا دوران پیری کرده است و این دستورات وظائف یک فرد مسلمان را سنگین تر می کند.

وی با اشاره به این مطلب که والدین مسئولیت سنگینی در قبال فرزندان خود دارند افزود:اگر محیط زندگی انسان مملو از معنویت باشد روح فرزندان با آن انس پیدا می کند و در نتیجه جامعه اصلاح می شود.

این مسئول نظارت جدی اداره بهزیستی بر مهد کودک ها را مورد تاکید قرار داد و اظهار داشت:مدیران و مربیان مهد کودکها باید نوع دوستی و کار دسته جمعی را به نونهالان بیاموزند و رواج دهند و در قبال این وظیفه مهم احساس مسئولیت کند.

وی با اشاره به سخنان برخی بی بصیرت مبنی بر قطع شعار مرگ بر آمریکا در میان جامعه گفت:این افراد خاطرات نکبت بار آمریکای جنایتکار را در تاریخ ورق بزنند که نظام سلطه و استکبار چه فجایعی را تا کنون بر ملت های مسلمان دنیا و ملت بزرگ ایران اسلامی روا داشته است.

امام جمعه موقت حاجی آباد با اشاره به فرمایشات رهبر معظم انقلاب مبنی بر اینکه «منظور از شعار مرگ بر آمریکا ،مردم آمریکا نیست» خاطر نشان ساخت:مرگ بر آمریکا شعار ظلم ستیزی و مرگ بر نظام سلطه، مرگ بر تفکر استکبار است.

وی نگاه آمریکا به دیگر کشورها را ارباب و رعیتی خواند و افزود:استکبار بداند دوران زورگوئی و سلطه به سرآمده است و امروز ملت بصیر ایران اسلامی تا زمانی که آمریکا و همپیمانانش دست از چپاول و غارت و زورگوئی بر ندارند شعار مرگ بر آمریکا در میان ملت ادامه خواهد داشت.

 

انتهای پیام/

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff