استکبار با استفاده از حربه جنگ فرهنگی در کمین دانش آموزان ایرانی است

+ پ -
استکبار با استفاده از حربه جنگ فرهنگی در کمین دانش آموزان ایرانی است

فرماندار شهرستان ابوموسی اظهار کرد: استکبار در حال حاضر با حربه جنگ فرهنگی و استفاده از فضای مجازی قصد منحرف کردن و مشغول نمودن جوانان ما بخصوص قشر دانش آموز را دارد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ به نقل از نافذ آنلاین ، محمد سعیدی، فرماندار ابوموسی در جلسه مشترک اولیا و شورای آموزش و پرورش شهرستان، با اشاره به نقش ویژه اولیا در تعلیم و تربیت دانش آموزان؛ گفت: ارتباط و تعامل دو سویه بین اولیا و مربیان نقش ویژه و تعیین کننده ای در موفقیت دانش آموزان دارد.
وی اظهار کرد: در راستای کارآمد سازی نیروهای انسانی در ابوموسی شرایط مناسبی در تمامی زمینه ها بخصوص در حوزه آموزش و پرورش فراهم گردیده است لیکن لازم است مشارکت عمومی شهروندان در مباحث آموزشی و تعامل بین اولیا و مدارس در شهرستان افزایش یابد تا شاهد ارتقاء سطح آموزشی منطقه و موفقیت دانش آموزان در کنکور های سراسری باشیم.
سعیدی افزود: با توجه به بودجه اندک آموزش و پرورش شهرستان لازم است اولیاء با مساعدت های مالی خود همراه مجموعه آموزش و پرورش باشند تا اقدامات آموزشی، فرهنگی، ورزشی و .. برای دانش آموزان به نحو مطلوبتری برنامه ریزی و اجرا گردد.
رئیس شورای آموزش و پرورش شهرستان بالا بودن مولفه نیروی انسانی کارآمد و جمعیت هر کشور را سرمایه آن عنوان و تصریح کرد: وظیفه حاکمیت فراهم نمودن شرایط و زیرساخت های رفاهی و خدماتی لازم برای شهروندان می باشد و علیرغم تمامی مشکلات و تنگناهای اقتصادی در سطح کشور و وجود تحریم های ظالمانه، دولت در شهرستان ابوموسی طی سالیان اخیر هزینه های بسیار زیادی را انجام داده است.
فرماندار ابوموسی گفت: جامعه بر پایه دو رکن اساسی اعتماد عمومی و مشارکت عمومی یعنی اعتماد بین حاکمیت و شهروندان استوار می باشد که با توجه به حضور مردم در تمامی مراسمات ملی و مناسبت ها از جمله انتخابات و .. این دو رکن در جامعه ما به خوبی وجود دارد.
سعیدی افزود: استکبار بعد از پیروزی انقلاب با حربه های مختلف قصد براندازی نظام جموری اسلامی ایران را داشت و در حال حاضر نیز با حربه جنگ فرهنگی و استفاده از فضای مجازی قصد منحرف کردن و مشغول نمودن جوانان ما بخصوص قشر دانش آموز را دارد و وظیفه اولیا و مربیان است که در خصوص آسیب های فضای مجازی آگاه و هوشیارانه عمل نموده تا از خطرات و آسیب های متصور پیشگیری شود.
رئیس شورای آموزش و پرورش ابوموسی با بیان اینکه فلسفه قیام عاشورا ترویج فرهنگ امر به معروف و نهی از منکر بود، خاطرنشان کرد: انقلاب ما نشات گرفته از قیام کربلاست و خون شهیدان  باعث تثبیت و ماندگاری انقلاب اسلامی شده است و کشورهای استکباری و در رأس آن آمریکا به دنبال نا امن کردن و ایجاد اختلاف در کشورهای مسلمان هستند که عمده هدف آنها تثبیت موقعیت رژیم اشغالگراسرائیل می باشد.

 

انتهای پیام/ت

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


نشر خبر اول خبر fff