استقلال سياسي با عدم اعتماد به آمريكا صورت مي گيرد/آمریکا برای بر هم زدن امنیت ایران برنامه نیابتی دارد
+ پ -
استقلال سیاسی با عدم اعتماد به آمریکا صورت می گیرد/آمریکا برای بر هم زدن امنیت ایران برنامه نیابتی دارد

امام جمعه پارسیان با توصیه به سیاسیون داخلی گفت: استقلال سیاسی با اعتماد نکردن به آمریکا صورت می گیرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از  پارسیان خبر؛ حجت الاسلام میرزایی امام جمعه پارسیان درخطبه های این هفته نمازجمعه شهرستان با دعوت مردم به تقوای الهی ، واگذار کردن امور به خداوند را نشانه اعتماد به خدا دانست و تأکید کرد: خداوند صلاح انسانها را می داند ، پس به قضا و قدر خالق هستی تسلیم شویم در غیر این صورت به خالق هستی توهین کردیم .

میرزایی در ادامه با اشاره به جنایتهای رژیم آل خلیفه گفت:رژیم مستبد و دیکتاتور آل خلیفه با حمایت و پشتیبانی همه جانبه استکبار جهانی و توطئه و برنامه‌ریزی شیطانی آل سعود جنایتکار و کودک کش ، بر اقدامات سرکوب گرانه خود علیه علما و شخصیت های سیاسی و حقوقی افزوده است، لذا در این شرایط حساس و بحرانی شایسته است ضمن افشای جنایات رژیم آل سعود و آل خلیفه، از مظلومیت این مردم مسلمان و پیرو اهل بیت(ع) دفاع شایسته ای به عمل آید به طوری که پیشنهاد می گردد تمام مسلمانان جهان روابط اقتصادی و تجاری خود را با این دو رژیم قطع کنند و از سران کشورهای اسلامی و مجامع بین المللی خواستار حمایت از مردم مظلوم بحرین و محکومیت آل خلیفه و آل سعود شوند.

خطیب نمازجمعه پارسیان، توصیه های مقام معظم رهبری( مد ظله العالی) به دولتمردان را در آستانه هفته دولت یادآور شد و اظهار کرد: استقلال در اقتصاد ، تنها با اقتصاد مقاومتی و استقلال سیاسی با اعتماد نداشتن به آمریکا صورت می‌گیرد همچنان که در برجام بر همه مشخص شد که آمریکا در هیچ زمینه ای قابل اعتماد نیست.

وی با یادآوری ۳۱ مرداد روز جهانی مسجد گفت :مسأله اول جهان اسلام قدس شریف است.

امام جمعه شهرستان نیاز امروز جامعه اسلامی را فرهنگ مسجدی عنوان کرد و گفت:علی رغم نقش کلیدی و تعیین کننده مسجد در انقلاب ها به ویژه انقلاب اسلامی، اما کمترین جایگاه را در فرآیند سیاسی و فرهنگی جامعه دارد.

امام جمعه پارسیان با تشکر از مجاهدت سربازان گمنام امام زمان (عج) در انهدام گروه تروریستی در کرمانشاه بیان کرد: آمریکا برای بر هم زدن امنیت ایران برنامه نیابتی دارد .

میرزایی به بهانه روز صنعت دفاعی ، اقتدار و امنیت کشور را در سایه توانمندیهای صنعت دفاعی دانست.

وی  از برگزاری مراسم تجلیل از آزادگان سرافراز شهرستان و سفره اطعام علی بن موسی الرضا(ع) و حضور مدیر کل محترم ورزش و جوانان در جهت ساماندهی هییت های ورزشی تشکر و قدردانی کرد.

 

انتهای پیام/ت

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff