استقرار ۲ دستگاه آمبولانس و یک خودرو ست نجات در میناب
+ پ -
استقرار ۲ دستگاه آمبولانس و یک خودرو ست نجات در میناب

مدیریت سازمان جمعیت هلال احمر شهرستان میناب از استقرار ۲ دستگاه آمبولانس و یک خودرو ست نجات با اهدف اجرای طرح ایمنی و سلامت مسافران نوروزی در میناب خبرداد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ سید موسی هاشم نسب ،مدیریت سازمان جمعیت هلال احمر شهرستان میناب در گفتگو با میناب جنوب، با اشاره به اجرای طرح ایمنی و سلامت مسافرین نوروزی در میناب ، گفت: هلال احمر شهرستان میناب با مسقر ساختن ۲ دستگاه آمبولانس و یک خودرو ست نجات جهت ارائه خدمات بهتر به مسافران نوروزی فعال می باشد.
وی افزود: طرح ایمنی و سلامت مسافرین نوروزی جمعیت هلال احمر با شعار بیگدار به جاده نزنیم ظریف برانیم از ۲۷اسفند ۹۴شروع وتا ۱۵فروردین ماه ادامه دارد.
مدیریت سازمان جمعیت هلال احمر شهرستان میناب ،دایر شدن پست ایمنی و سلامت ، پست امداد و ونجات جاده سیار ، پست امداد جاده ای ثابت از مهمترین برنامه های اجرای طرح ایمنی و سلامت میهمانان نوروزی برشمرد و گفت: کار خدمت و امداد رسانی به مسافران نوروزی به نحو احسن در حال انجام است.

 

هاشم نسب افزود: در این طرح جوانان و امدادگران آموزس دیده به توصیه های ایمنی به مراجعه کنندگان و مسافران نوروزی و توزیع برشورهای متفاوت زمینه سفری ایمن و بدون خطر را برای آنها فراهم می آورند.

 

هاشم نسب خاطر نشان کرد: یک دستگاه آمبولانس و خودرو نجات در پایگاه امداد و نجات جاده ای و محور بندر عباس میناب و یک دستگاه خودرو آمبولانس در پایگاه امدادجاذه ای سیار در جاده میناب سندرک جهت ارائه خدمات بهتر به مسافران نوروزی مستقر می باشند.
وی اظهار کرد: روزانه ۸نفر امدادگر در پایگاههای ثابت و سیار و ۲نفر در پست راهنمایی مسافرین نوروزی مستقر می باشند.

 

انتهای پیام/ی

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff