استقبال پرشور مردم هرمزگان از درب های حرمین وصف ناشدنی بود
+ پ -
استقبال پرشور مردم هرمزگان از درب های حرمین وصف ناشدنی بود

استاد حوزه علمیه بندرعباس با اشاره به ورود درب های حرمین عسکرین (ع) به هرمزگان اظهار کرد: مردم ولایت مدار و عاشق اهل بیت و قرآن،با حضور پرشور و با تمام وجود علاقه درونی خودشان را به پیامبر مکرم اسلام حضرت محمد(ص) و ائمه(ع) نشان دادند.

.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ به نقل از پایگاه تحلیلی خبری خبری رفتارنیوز، حجت الاسلام والمسلمین لبخندان استاد حوزه علمیه بندرعباس، با اشاره به ورود درب های حرمین عسکرین (ع) به استان هرمزگان گفت: روز ورود درهای حرمین به هرمزگان بعنوان یکی از روز های بیاد ماندنی در تاریخ این استان ثبت گردید.

 

وی افزود: مردم ولایت مدار و عاشق اهل بیت و قرآن، با حضور پرشور در مراسم استقبال از درب های حرمین علاقه درونی خودشان را به پیامبر مکرم اسلام حضرت محمد(ص) و ائمه(ع) نشان دادند.

 

استاد حوزه علمیه بندرعباس اظهار کرد: این حرکت پرشور مردم ولایت مدار هرمزگان مشت محکمی بر دهن یاوه گویان و دروغوگویان وهابی، سلفی، تکفیری و داعشی ها که با اقدامات نامناسب خود علیه شیعه تبلیغات سوء  را انجام می دهند اما مردم  اصلا هیچ توجهی به تبلیغات سوء این حرامی ها ندارند.

 

لبخندان خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه مردم هرمزگان همیشه مشارکت های فراوانی در عرصه های مختلف مذهبی و فرهنگی از خود نشان داده اند در این روز نیز با کمک های نقدی و غیر نقدی در ساخت درب ها مشارکت خود را ادامه خواهند داد و در طول مدتی که معرق کاری، منبت کاری و طلا کوبی دربها در استان انجام می شود می توانند از نحوه کار بازدید کنند.

 

 

انتهای پیام /

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff