استقبال بی نظیر مردم میناب از اکران فیلم محمدرسول الله(ص)
+ پ -
استقبال بی نظیر مردم میناب از اکران فیلم محمدرسول الله(ص)

فیلم محمد رسول الله (ص) ساخته مجید مجیدی از چهارشنبه ۵ آبان مهرماه در سینما «شهید بهشتی» میناب اکران شد و در همین روز نخست اکران با استقبال چشمگیر مردم این شهرستان روبه‌رو شده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی  هرمز ، حبیب الله ناصری مدیر سینمای  «شهید بهشتی» میناب  با اعلام این خبر در گفتگو با خبرنگار فرهنگ کده گفت: در روز نخست اکران از سوی شهروندان مینابی استقبال بی نظیری از این فیلم شده است.

 

 

ناصری ضمن دعوت از نهادها و ارگان های مختلف برای حمایت از اکران فیلم محمد(ص) ، تصریح کرد: با حمایت نهادها و ارگان های مختلف زمینه اکران بهتری فراهم می شود.

 

وی تصریح کرد: خوشبختانه در این فیلم شاهد حضور چشمگیر سایر اقشار جامعه هستیم و پیام این فیلم این است که در تکنولوژی ای که زاده غرب است می توان در حفظ ارزش های اسلامی و باورهای اعتقادی نهایت بروزآمدی و تنوع را صرف کرد.

 
وی بخش اعظم استقبال خوب از فیلم را به دلیل وجود خود حضرت رسول اکرم(ص) و بخشی دیگر را نیز بدلیل کیفیت و نوع ساخت فیلم دانست که موجب می شود در مدت زمان زیاد(۳ ساعت) نمایش فیلم مخاطب صندلی خود را ترک نکند.

 

 

 

 

مدیر سینمای  «شهید بهشتی» میناب  با بیان اینکه بیشتر سینماگران جهان، در حال حاضر با دیدن این فیلم تحت تاثیر محتوا، تکنیک و پیام آن قرار گرفته اند ،یادآور شد:کیفیت ساخت، از دکور تا آهنگسازی، تصویر برداری، المان های به ظاهر واقعی به کارگرفته شده ، حقیقت نمایی و استفاده از بازیگران زبردست در این فیلم باعث شده است که این محصول فرهنگی هم هویت ایرانیان اسلام گرا رابازنمایی کرد و هم اسلام را به معنای تام ، زنده کرد.

 

 

 

 

فیلم محمد رسول الله (ص) بزرگترین پروژه تاریخ سینمای ایران ساخته مجید مجیدی است که از محاصره مسلمانان در شعب ابی‌طالب آغاز می شود و به پیش از تولد پیامبر اسلام باز می‌گردد، در این فیلم مخاطب شاهد وقایعی است که پیش از تولد پیامبر اسلام تا ۱۲ سالگی آن حضرت را در بر می‌گیرد.

 

سینما  «شهید بهشتی» میناب  در سانس‌های ۹صبح ،۶عصر در محل مجتمع فرهنگسرای شهید بهشتی شهرستان واقع در بلوار حضرت امام  پذیرای علاقمندان برای تماشای فیلم محمد رسول الله (ص) است.

 

 

انتهای پیام/م

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff