استقبال با شکوه مردم همدان از پیکر مطهر سردار همدانی
+ پ -
استقبال با شکوه مردم همدان از پیکر مطهر سردار همدانی

پیکر مطهر سردار سرلشکر همدانی عصر امروز در میان استقبال باشکوه مردم وارد همدان شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از راه دانا، پیکر مطهر سردار شهید حسین همدانی امروز در حالی وارد همدان شد که مردم از ساعت ها پیش برای استقبال از این شهید بزرگوار در محوطه میدان سپاه و حتی در مسیر فرودگاه به میدان سپاه منتظر بوده و لحظه شماری می کردند.

بوی اسفند و گلاب همه جا را پر کرده بود؛ مردم، مسئولان، خانواده شهدا، پاسداران و بسیجیان چشم انتظار بودند تا بار دیگر سردار همدانی را که حالا پس از سال ها مجاهدت آرام گرفته بود ملاقات کنند.

پیکر پاک و مطهر این شهید والا مقام با یک فروند هواپیما و به همراه جمعی از مدیران اجرایی و مقامات ارشد نظامی و انتظامی کشور وارد فرودگاه شده و پس از ادای احترام و نواخته شدن سرود جمهوری اسلامی در مسیر میدان فرودگاه تا پل غدیر، میدان سپاه و سپس حسینیه ثار الله سپاه انصارالحسین(ع) همدان منتقل شد.

در طول مسیر نیز نوای “حسین حسین” و ” یا اباالفضل(ع)” در میان سوز و ناله و اشک و گریه جمعیت به آسمان بلند شد.

همچنین جمعیت با سر دادن شعار “مرگ بر آمریکا”، “مرگ بر اسرائیل”، “مرگ بر منافق” و “مرگ بر فتنه گر”، بار دیگر بر آرمان های والای انقلاب اسلامی و دغدغه های سردار شهید حسین همدانی مهر تأیید زدند.

در پایان پیکر مطهر این شهید سرافراز به حسینیه ثارالله منتقل شد تا مراسم وداع با پیکر مطهرش با حضور صادق آهنگران برگزار شود.

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff