استقامت آزادگان در اردوگاه‌های رژیم بعث قابل تقدیر است
+ پ -
استقامت آزادگان در اردوگاه‌های رژیم بعث قابل تقدیر است

مسئول نمایندگی بنیاد شهید پارسیان ۲۶ مرداد را یادآور بازگشت سرفرازانه آزدادگان به میهن اسلامی دانست و دست‌آوردهای نظام را حاصل تلاش آنان دانست.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از پارسیان خبر ، مجید صفایی مسئول نمایندگی بنیاد شهید و امور ایثارگران پارسیان در گفتگو با خبرنگار پارسیان خبر گفت: آزادگان درس استقامت و ایثار را به مردم ایران و همه آزادی‌خواهان جهان دادند.

 

وی اضافه کرد: این ایام یادآور بازگشت غرورآفرین مردان و زنان آزاده‌ای است که پس از تحمل شکنجه و دوری از عزیزان خویش به وطن بازگشتند و به انتظار میلیونها ایرانی با غیرت پایان دادند و وعده الهی تحقق یافت.

 

مسئول نمایندگی بنیاد شهید پارسیان خاطر نشان کرد: حقیقتا استقامت برادران آزاده در اردوگاه ها و مخفیگاه های دژخیمانه رژیم بعث عراق و صبر و شکیبایی خانواده این عزیزان قابل تقدیر و تحسین است.

 

صفایی تصریح کرد: دفاع تمام قد ملت شریف ایران و صحنه‌ی حضور مردان و زنان غیرتمند و با ایمان با پیروی از تعالیم دین مبین اسلام با رهبری زعیمانه و حکیمانه معمار کبیر انقلاب حضرت امام خمینی رضوان الله تعالی علیه و منویات مقام معظم رهبری توانستند حماسه های جاودان از خود به جای بگذارند.

 

وی حراست از دست‌آوردهای آزادگان را نقطه قابل تأمیل در تعاملات و حفظ آن برای نسل‌های آینده دانست و گفت: خدا را شاکریم که ناملایمات روزگار هرگز نتوانست آزادگان عزیز را از راهی که انتخاب کردند منحرف کند و باید این درس‌ها را به آیندگان منتقل کرد.

 

 

انتهای پیام/س

 

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff