استفاده از کالای داخلی چرخ صنعت کشور را به راه می اندازد
+ پ -
استفاده از کالای داخلی چرخ صنعت کشور را به راه می اندازد

امام جمعه شهرستان حاجی آباد گفت: مسئولین باید کوتایی هایی که در زمینه اقتصاد مقاومتی کردند را جبران بکنند اما در زمینه اقتصاد اولین قدمی که می تواند چرخ صنعت را راه بیاندازد استفاده از کالای داخلی است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛به نقل از پیارم حاجی آباد، حجت الاسلام مختاری امام جمعه شهرستان حاجی آباد، ضمن تبریک هفته عقیدتی سیاسی اظهار کرد: یکی از امتیازات انقلاب اسلامی ما پیوند عقیده و سیاست است و امروز شعار نظام ما دیانت و سیاست است و نمی شود کار عقیدتی را از سیاست جداکرد.

 
مختاری در ادامه افزود: بخشی از اداره امور جامعه سیاست است بااین عقیده نمی شود دین و سیاست را از جامعه جدا کرد اگر این دو را از هم جدا کردیم جامعه به بیراهه می رود.

 
وی بیان کرد: کشورهایی که بین سیاست و عقیده فاصله افتاده است در ان کشورها مسیرشان به بیراهه رفته و راه خود را گم کردند، ولی در کشور ما با پیروزی انقلاب اسلامی امام راحل این پیوند در کشور ما برقرار شد هفته عقیدتی یک فرصت خوب است که هم برای تبلیغ اصل پیوند عقیدتی و سیاست هم برنامه ریزی دقیق در مجموعه خودتان باید در وجود همه پاسداران و بسیجیان عزیز ما تجلی پیداکند پیوند عقیده و سیاست مبادا کسی در این مجموعه وزین که حافظ انقلاب و پاسدار حریم انقلاب است در این وادی شک و شبهه ای داشته باشد .

 
مختاری بیان داشت: با توجه به ماموریتی که سپاه دارد لازم است که مجموعه سپاه یک باز شناسی دقیقی از انقلاب و مبانی انقلاب برای مجموعه خود سپاه داشته باشد کسانی که می خواهند در این عرصه حرکت بکنند قدم به قدم در مسیر ولایت تا ظهور حضرت مهدی (عج) لازم است که خودشان استحکام درونی نسبت به مسائل سیاسی و عقیدتی و مبانی اسلام و انقلاب داشته باشند، انقلاب و زمینه های انقلاب و بستر تقویت انقلاب را خوب بشناسند، پاسدار ما باید یک انقلابی مجهز به مباحث باشد که بتواند نقش آفرینی بکند.

 
مختاری با اشاره به فرمایشات اخیر مقام معظم رهبری در خصوص اقتصاد مقاومتی اقدام و عمل اظهار کرد: در بحث اقتصاد مقاومتی بخشی از کار اقتصاد فرهنگ سازی درونی در برخی از زمینه است و مصرف کالای داخلی است و مبارزه با قاچاق کالای خارجی است که ما باید اینها را از خودمان شروع بکنیم با مصرف کالای داخلی تا این کار سرایت بکند به بدنه بسیج و ما در بحث فرهنگ سازی مجموعه عظیم بسیج را داریم و از این فرصت باید استفاده بشود و امسال باید اقدام عملی در زمینه اقتصاد صورت بگیرد و فرصت شعار دادن نیست.

 
امام جمعه شهرستان بابیان اینکه ۶۰در صد صنعت در کشور ما تعطیل شده است باید برای فعال شدن صنعت یک اقدام عملی صورت بگیرد خونه ای که می خواهد اهدا شود باید از خونه ما شروع شود انهم با مصرف الای داخلی و مجموعه بسیج باید هم عهد بشوند فرمایشات اخیر حضرت اقا تکون دهنده است و عمل به شعار سال یک تکلیف شرعی است برای مصرف کالای داخلی است.

 
مختاری تاکید کرد : مسئولین باید کوتایی هایی که در زمینه اقتصاد مقاومتی کرند را جبران بکنند اما در زمینه اقتصاد اولین قدمی که می تواند چرخ صنعت را راه بیاندازد استفاده از کالای داخلی است.

 

انتهای پیام/ی

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff