استفاده از نظرات علما و بزرگان اولويت كار فرمانداري /وجود خیرین از سرمایه های اجتماعی مهم بستک است
+ پ -
استفاده از نظرات علما و بزرگان اولویت کار فرمانداری /وجود خیرین از سرمایه های اجتماعی مهم بستک است

فرماندار شهرستان بستک استفاده از نظرات و پیشنهادات نخبگان، بزرگان و علما را اولویت برنامه کاری خود عنوان کرد

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از جهانگیریه ؛میرمرسل ایزدی پور،فرماندار بستک در جلسه شورای اداری شهرستان که با حضور بهروز اکرمی معاون سیاسی امنیتی استاندار هرمزگان برگزار گردید اظهار داشت: از زمان روی کارآمدن دولت تدبیر و امید، کارهای بزرگی از قبیل افتتاح بیمارستان ۶۴ تختخوابی بعد از ۲۲ سال، استخر بستک، سالن های ورزشی و… در این شهرستان انجام شده است.
وی افزود: این دولت دستاوردهای بسیار خوب و قابل توجهی داشته که ایجاد آرامش و امید و پرداختن به مسائل سلامت و درمان از برنامه‌های شاخص آن به شمار می‌رود.
فرماندار شهرستان بستک استفاده از نظرات و پیشنهادات نخبگان، بزرگان و علما را اولویت برنامه کاری خود عنوان کرد و افزود: در طول مدت سپری شده از عمر دولت تدبیر و امید، بین مردم و دولت اعتماد خوبی برقرار و زمینه ایجاد همدلی و همزبانی بیشتر را به خوبی فراهم کرده است.
ایزدی پور بیان داشت: در شهرستان بستک هیچ گونه اختلافی بین شیعه وسنی وجود ندارد و در سایه دوستی، وحدت و احترام متقابل پیروان این دو مذهب درکنار همدیگر زندگی می کنند.
وی رفع مشکلات کم آبی و بهبود راههای مواصلاتی به شهرستان های همجوار را از مهم ترین خواسته های مردم شهرستان عنوان نمود.

معاون سیاسی امنیتی استاندار هرمزگان با اشاره به سرمایه انسانی در بستک بیان داشت: نیروی انسانی شهرستان بستک یکی ازسرمایه های مهم این شهرستان است که باید بخوبی از آن استفاده شود.
اکرمی با اشاره به وجود خیرین در این شهرستان افزود: وجود خیرین به عنوان یکی سرمایه های اجتماعی مهم بستک می تواند همچون گذشته منشا توسعه و حرکت به سوی پیشرفت باشد.
وی اولویت بندی نیازهای شهرستان از سوی مسئولان و سوق دادن کمک های خیرین در جهت رفع نیازهای اساسی را مهم برشمرد و خاطر نشان کرد: مجموعه فرمانداری با تهیه نیازهای اساسی شهرستان در بخشهای مختلف اعم از تامین آب شرب، بهداشت و درمان و ….آنها را اولویت بندی و در اختیار خیرین قرار دهد تا بتوان روند توسعه شهرستان بستک را سرعت بخشید.
اکرمی یکی ملاک های اصلی ارزیابی مدیران را جذب سرمایه گذار دانست و افزود: بدلیل وجود برخی تنگناهای مالی می بایست از فرصت سرمایه گذاری بخش خصوصی در بخشهای مختلف حداکثر استفاده را نمود و مدیران بر اساس این ملاک مهم ارزیابی خواهند شد.
وی همچنین با اشاره به درپیش رو بودن دو انتخابات مهم در اسفندماه سال جاری، گفت: تاکید رئیس جمهور محترم تلاش برای برگزاری پرشور و قانونمند انتخابات است که امیدواریم در این آزمون مهم سربلند باشیم.
این مقام مسئول با تاکید بر عدم جانبداری مسئولان از جریانهای انتخاباتی، بیان داشت: با مدیرانی که از اموال بیت المال در جهت تضعیف یا تقویت نامزدهای انتخاباتی استفاده کنند از طریق قانون برخورد می شود.
اکرمی در پایان سخنان خود بر حل مشکلات کم آبی و اجرایی کردن سند اشتغال و توسعه شهرستان تاکید کرد.
گفتنی است؛ غبارروبی گلزار شهدا، دیدار با سادات چاه بنارد، بازدید از شهرک صنعتی و واحدهای صنعتی نمونه، مراکز تاریخی و بیمارستان ۶۴ تختخوابی بستک و نشست با نخبگان شهرستان از دیگر برنامه های معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار هرمزگان در سفر به شهرستان بستک بود.

 

انتهای پیام/م

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

 • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
 • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
 • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
 • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.
  1. عبدالله ق
   شنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۵

   با عرض سلام. خسته نباشی چرا شهرستان بستک شهر بازی و چرخ فلک وابشار و گیم بازی در پارک نداریم و حتی روزهای تعطیلات و پنجشنبه وجمعه شهروند عزیز تو جاده فرودگاه چرخ میخورن نه جاده اسفالتی نه چراغ. نه جای دیدنی داره کسی نیست درست بکند و. چرا دکتر مختص یا دستگاه ایمن در بیمارستان نداریم بیشتر شهروندان عزیزمان به شهرهای دیگر میروند. آخ چرا. انشاالله پیشرفت بیشه سال ۹۵


fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff