1

استفاده از توانایی نخبگان برای توسعه کشور امری ضروری است/ بسیجیان مخلص و پای کار در میدان عمل هستند

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ حجت الاسلام مهدی دری، امام جمعه شهرستان رودان در خطبه های نماز جمعه رودان با اشاره به رهنمودهای مقام معظم رهبری در دیدار با نخبگان اظهار کرد: بنا بر فرموده رهبر انقلاب یکی از راههای برطرف کردن مشکلات استفاده از نخبه ها است و این امر باید در شهرستان رودان هم  محقق شود.

امام جمعه رودان افزود: به حمد الله الان در بسیاری از علوم در دنیا حرف های فراوانی را برای گفتن داریم نمونه بارز آن موضوع کرونا و دستاوردهای نظامی است و استفاده از فکر و توانایی نخبگان برای رشد و توسعه کشور یک امر ضروری است.

حجت الاسلام دری  با اشاره به فرموده رهبر انقلاب در ایجاد یاس و ناامیدی که برخی  در دل مردم با قیاس عملکرد دولت مردمی با دولت های قبل ایجاد میکنند ادامه داد: نا  امیدکردن جوانان از جمهوری اسلامی  بنا به گفته رهبر فرزانه انقلاب یک خیانت بزرگ به کشور است.

وی با اشاره برخی دغدغه ها مردمی از گرانی ها در کشور اضافه کرد:  برخی ها بدنبال ایجاد ناامیدی در جامعه اند، متوجه باشیم که دولت جدید بدنبال تغییر صحیح و اصولی در کشور و در بین مسئولان است، باید صبور بود تا دولت انقلابی به درایت به کارش ادامه دهد که این نوع گفتمان جز تخریب کردن و ایجاد کردن یاس حاصلی ندارد و همه باید کمک دهند تا کشور به رشد و شکوفایی برسد.

حجت الاسلام دری با اشاره به در پیش بودن هفته بسیج بیان کرد: نیروی های بسیج افراد مخلص و پای کار در میدان عمل هستند، کار آنها  ارزش های فراوانی دارد چراکه خالصانه به نظام و انقلاب خدمت می‌کند.

وی تصریح کرد: هرجا را که بنگریم بسیجیان حضور دارند و هرجا مشکلی بوجود آمد از زلزله تا سیل و کرونا بسیجیان را در وسط میدان دیدیم.

امام جمعه رودان با اشاره به زلزله هفته گذشته در استان گفت: قطعا لطف خداوند متعال و اهل البیت بود که این زلزله مهیب خسارت جانی متعددی را در بر نداشت.

وی از حضور به موقع استاندار هرمزگان و معاون اول رئیس جمهور در جمع زلزله زدگان قدر دانی کرد و گفت: حضور مسوول در بین مردم باعث کاهش آمال و مسایب مردم آسیب دیده خواهد شد.

حجت الاسلام دری از مردم و گروه های جهادی شهرستان خواست تا با اجماع کمک ها کار نیک و ماندگاری را برای زلزله زدگان عزیز در بخش فین انجام دهند.

انتهای پیام/