استعداد یابی با حضور مربی تیم ملی ووشو ایران در بستک
+ پ -
استعداد یابی با حضور مربی تیم ملی ووشو ایران در بستک

رئیس هیئت ووشو شهرستان بستک از حضور مربی تیم ملی ووشو جوانان کشور، جهت استعداد یابی در سطح آموزشگاه های شهرستان خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از جهانگیریه، شهاب الدین بادروج رئیس هیئت ووشو شهرستان بستک گفت: طی هماهنگی های بعمل آمده با فدراسیون جمهوری اسلامی ایران مربی تیم ملی ووشو جوانان کشور، جهت استعداد یابی در سطح آموزشگاه ها به شهرستان بستک اعزام شده است.

بادروج گفت:برای هماهنگی های لازم نشستی را با آقای علیرضا بهرمن مربی تیم ملی ووشو جوانان  جمهوری اسلامی ایران به همراه رییس هیات ووشو استان هرمزگان آقای حیدر اسدی، رییس کمیته داوری ووشو استان ، ریاست اداره ورزش و جوانان، مدیریت آموزش و پرورش شهرستان بستک و همچنین اعضاء هیئت ووشو شهرستان در محل سالن جلسات آموزش و پرورش شهرستان برگزار شد.

 

وی افزود: در این نشست همگرایی ویژه ای بین مسئولان شهرستان بود و هماهنگی لازم برای استفاده هر چه بهتر از این ظرفیت ویژه در شهرستان بستک انجام شد که امیدواریم در آینده ثمره این همکاری را با موفقیت جوانان این شهرستان در میادین کشوری و بین المللی ببینیم.

 

رئیس هیئت ووشو شهرستان بستک گفت: آقای بهرمن علاوه بر مربی تیم ملی جوانان کشور رئیس هیئت ووشو استان هرمزگان نیز می باشد که با توجه به شناختی که از شهرستان بستک دارد می تواند نقش بزرگی در موفقیت این رشته ورزشی در شهرستان بستک داشته باشد.

 

انتهای پیام/م

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff