استاندار هرمزگان یک بیمار را از مرگ نجات داد
+ پ -
استاندار هرمزگان یک بیمار را از مرگ نجات داد

استاندار هرمزگان که امروز با بالگرد جهت تکریم و معارفه فرماندار به جاسک سفرکرده بود بیمار اورژانسی جاسکی را به بیمارستان بندرعباس انتقال داد و از بیمار از مرگ قطعی نجات پیدا کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛به نقل از  مکران نیوز سهیل دلاورمقدم رئیس بیمارستان خاتم‌الانبیاء شهرستان جاسک در گفت و گو با خبرنگار مکران نیوز ، گفت: خانم سارا مختارزهی که هفته پیش در این بیمارستان زایمان کرده و ترخیص شده بود امروز به علت تنگی نفس وافت فشار به بیمارستان مراجعه و پس از ویزیت توسط متخصص قلب تشخیص به بیماری امبولی شدید ریه داده شد.

دلاورمقدم افزود: با توجه به اینکه بیمار می‌بایست از طریق هوایی انتقال داده می‌شد با توجه به نبود بالگرد با هماهنگی که با نیروی دریایی امامت شهرستان انجام شد سرانجام این بیمار با بالگرد نیروی دریایی که حامل استاندار و هیئت همراه بود به بیمارستان شهید محمدی بندرعباس انتقال داده شد.

وی ادامه داد: با توجه به اینکه این بالگرد فاقد تجهیزات امدادی بود یک نیروی اورژانس ۱۱۵ با تجهیزات کامل همراه این بیمار اعزام شد.

رئیس بیمارستان جاسک گفت: با توجه به نبود آمبولانس هوایی در شهرستان ازنیروی دریایی سپاه جهت تعامل و همکاری با بیمارستان تشکر و قدردانی می‌کنیم و امیدواریم که این تعاملات ادامه داشته تا خدایی نکرده بیماری به علت نبود آمبولانس هوایی جان خود را از دست ندهد.

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

 • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
 • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
 • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
 • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.
  1. ذاکری قشم
   شنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۵

   ببینید ملت چقدر زرنگ هستند که با کمبود امکانات را با چه حرکاتی می پوشانند و رسانه ای ما چقد ضعیف است که تحلیلی در این زمینه ندارد

   1. ذاکری قشم
    شنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۵

    استاندار هرمزگان اگه عرضه داشت یه بالگرد همیشگی اونجا میزاشت

    1. ذاکری قشم
     شنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۵

     حالا جالبه بالگرد هم مال نیرو دریایی بوده و ربطی به استاندار نداشته


fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff