استانداری هرمزگان در ارزیابی عملکرد شاخص‌های عمومی و اختصاصی مسیر رو به پیشرفتی را طی کرده است

شیبانی گفت: استانداری هرمزگان در ارزیابی عملکرد شاخص‌های عمومی و اختصاصی مسیر رو به پیشرفتی را طی کرده است که این موفقیت‌ها حاصل مدیریت مدیران و همراهی و تلاش کارمندان و کارشناسان است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ نازنین شیبانی در جلسه کمیته مدیریت عملکرد، سلامت اداری و صیانت از حقوق مردم، با تاکید بر اینکه استانداری هرمزگان در ارزیابی عملکرد شاخص‌های عمومی و اختصاصی مسیر رو به پیشرفتی را طی کرده است، عنوان کرد: در سال ۹۹  استانداری هرمزگان جایگاه “سطح عالی” را در ارزیابی عملکرد استانداری ها کسب کرد که این جایگاه با همت و تلاش کارکنان خدوم این مجموعه به دست آمده است.

وی اظهار کرد: در ارزیابی سال ۱۳۹۹ نسبت به ارزیابی سال ۱۳۹۸ در شاخص های عمومی و  اختصاصی پیشرفت وجود داشته است و در سال ۱۳۹۹ استانداری هرمزگان در مجموع شاخص های عمومی و اختصاصی با رشد ۱۳۳ امتیازی و افزایش ۷ درصدی در تحقق اهداف موفق به کسب رتبه عالی کشوری و جهش به رتبه چهارم در جدول رتبه بندی استان ها شده است.

معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری هرمزگان افزود: براساس اعلام نتایج ارزیابى ها توسط وزارت کشور و ارزیابی عملکرد صورت گرفته، استانداری هرمزگان با تحقق ۹۳.۷۲ درصدی برنامه ها و کسب ۱۸۷۴.۴۷ امتیاز در حوزه شاخص های عمومی و اختصاصی، موفق به دستیابی به “سطح عالی” شد.

شیبانی تصریح کرد: نظارت و ارزیابی دفاتر ستادی استانداری باعث شناسایی مشکلات، چالش‌ها، نقاط قوت و ضعف و در پیشرفت برنامه‌ها و رسیدن به اهداف و شناخت راهکار‌ها موثر است.

وی با اشاره به جمع آوری عملکرد شش ماهه نخست سال جاری، گفت: ارزیابی و پایش عملکرد حین اجرا و پس از انجام هر شاخص می‌تواند به پویایی و موفقیت مدیریت دستگاه کمک کند.

معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری هرمزگان خاطرنشان کرد: مدیرکل دفتر مدیریت عملکرد، بازرسی و امور حقوقی استانداری، کارشناسان فعال این حوزه و همکاران پرتلاش ما در استانداری در تهیه و تدوین و ارسال به موقع مستندات خوش درخشیدند و با واحد‌های تخصصی اقدامات لازم را انجام داده اند و نتایج مثبت ارزیابی عملکرد را کسب کرده اند.

وی در ادامه مناسب سازی محیط های اداری برای ارائه خدمات به افراد توانخواه، سالمندان، جانبازان و معلولین، ضروری دانست و تاکید کرد: باید حقوق افراد توانخواه در فضاهای اداری رعایت شود.

شیبانی اظهار داشت: استانداردهای لازم در طراحی و ساخت، ساختمان های اداری باید رعایت و امکان استفاده راحت و آسان معلولین از خدمات فراهم شود.

انتهای پیام/