استاندارد اند پورز چشم‌انداز رشد اقتصادی فرانسه را منفی ارزیابی کرد
+ پ -
استاندارد اند پورز چشم‌انداز رشد اقتصادی فرانسه را منفی ارزیابی کرد

مؤسسه اعتبارسنجی استاندارد اند پورز چشم‌انداز رشد اقتصادی فرانسه را منفی ارزیابی و اعلام کرد: رشد اقتصادی این کشور در دراز مدت در معرض تهدید قرار دارد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، مؤسسه اعتبارسنجی «استاندارد اند پورز» روز جمعه چشم‌انداز رشد اقتصادی فرانسه را منفی ارزیابی کرد.

مؤسسه اعتبارسنجی استاندارد اند پورز روز جمعه رتبه اعتباری فرانسه را در وضعیت «AA» قرار داد و چشم‌انداز رشد اقتصادی این کشور ا منفی ارزیابی کرد.

این مؤسسه اعتبارسنجی با صدور بیانیه‌ای در این باره اعلام کرد: «به رغم کاهش کسری بودجه کشور در سال ۲۰۱۵، ثبات بدهی‌های فرانسه در شرایط نامطمئن ازسرگیری اقتصاد کشور، تورم پایین و احتمال لغزش بودجه‌ای در آستانه انتخابات ریاست جمهوری آتی همچنان در معرض تهدید قرار دارد.»

بنابر اعلام مؤسسه اعتبارسنجی استاندار اند پورز، چشم‌انداز اقتصادی «منفی» بدان معناست که رشد اقتصادی فرانسه در دراز مدت در معرض تهدید قرار دارد و احتمال آن وجود دارد که رشد اقتصادی فرانسه طی سال جاری کاهش یابد.

استاندارد اند پورز در نوامبر سال ۲۰۱۳ برای آخرین بار رتبه اعتباری فرانسه را از AA+ به AA کاهش داد و در ماه اکتبر سال ۲۰۱۴ چشم‌انداز اقتصادی آن را از وضعیت پایدار به منفی تنزل داد.

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff