استانداران سمنان و قزوین تغییر می‌کنند؟/انتقاد نمایندگان مجلس از تغییرات استانداران
+ پ -
استانداران سمنان و قزوین تغییر می‌کنند؟/انتقاد نمایندگان مجلس از تغییرات استانداران

با قوت گرفتن تغییر برخی استانداران، از محمدرضا خباز و فریدون همتی به عنوان گزینه‌های احتمالی استانداری سمنان و قزوین نام برده می‌شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از  فارس، بر اساس برخی اخبار غیر رسمی استانداران استان‌های سمنان و قزوین به زودی تغییر خواهند کرد.

محمد وکیلی استاندار سمنان ، با تأئید خبر تغییرش، گفت: تغییر من شایعه نیست، واقعیت دارد و تغییر و تحولاتی در استان‌ها در حال انجام است.

وی در ادامه خاطرنشان کرد: تغییر از نظر من مسئله‌ای طبیعی است و مشکلی ندارد.

همچنین علیرضا خسروی نماینده مردم سمنان در مجلس با انتقاد از تغییر عجولانه استانداران از سوی دولت نیز گفت: امروز این خبر قوت بیشتری به خود گرفت و در مجمع نمایندگان به طور فوریتی درباره این موضوع صحبت شد و قرار شد اقداماتی از طریق مجمع نمایندگان صورت بگیرد اما در حوزه وزارت کشور با هیچ کدام از مجمع نمایندگان صحبت نشده است.

وی خاطرنشان کرد: گزینه‌هایی از جمله آقای خباز و سامانی برای جایگزینی استاندار مطرح شده است اما حرف ما این بود که چرا این تغییرات با این سرعت در حال انجام است و با توجه به اینکه در آستانه انتخابات هستیم تا فردی جدیدی بیاید، استان را در دست بگیرد و بتواند شناختی نسبت به استان داشته باشد مشکلاتی را به همراه دارد.

وی این تغییر را عجولانه و عجیب خواند و تصریح کرد: از دولت تدبیر و امید این تغییرات با این سرعت عجیب است و ما را به یاد تغییرات صورت گرفته در دولت گذشته می‌اندازد که فردی در مسافرت تعویض می‌شد، اما باید منتظر باشیم تا ببینیم چه اتقاقی می‌افتد.

به گزارش فارس استان دیگری که چندین هفته است از تغییر استاندار آن صحبت می‌شود، استان قزوین است؛ بر اساس شنیده‌ها گزینه احتمالی مرتضی روزبه استاندار فعلی، فریدون همتی خواهد بود.

روزبه در پاسخ به این سؤال که آیا از این سمت کنار می‌رود یا خیر گفت: هرگونه تصمیمی اتخاذ شود از مراجع قانونی اطلاع‌رسانی خواهد شد.

 

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر اول خبر fff