10 سرباز وظیفه پارسیانی تجلیل شدند+تصاویر
+ پ -
۱۰ سرباز وظیفه پارسیانی تجلیل شدند+تصاویر

به مناسبت روز جوان با حضور امام جمعه،فرماندار و مسئولان شهرستان پارسیان از ۱۰ سرباز وظیفه پارسیانی تجلیل شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از پارسیان خبر؛حجت الاسلام میرزایی امام جمعه پارسیان در جمع سربازان وظیفه شهرستان با تبریک روز جوان وبااشاره به سیره حضرت علی اکبر (ع) در پیروی از ولایت گفت: جوان با پیروی از سیره ائمه در برابرگناه و معصیت مصون میگردد،بندگی می کند و متخلص به خلق نیکو و اعمال حسنه می شود .

 

حجت الاسلام میرزایی گفت:حضرت علی اکبر(ع) در واقعه عاشورا به امام زمان خویش یعنی پدربزرگوارش امام حسین(ع) لبیک گفت و به میدان جهاد و مبارزه با دشمن شتافت و در این راه از جان و مال و همه هستی اش گذشت و به شهادت رسید.

 

امام جمعه پارسیان با اشاره به ایام مقدس سربازی اظهار کرد:سربازی یعنی خدمت به وطن و مردم و چه چیز زیبا تر این است که جوان خدمت سربازی خود را با سربلندی و سر افرازی تمام کند و وارد بازار کار شود.

 

وی افزود:جوانی قدرت و توان غیرقابل وصف است ولی باید باور کنیم و جامعه قبول کند این توانایی در جوانان وجود دارد. به خاطر اخلاص و توانایی که در کار جوانان وجود دارد بیشتر و بهتر امور به اجرا درخواهد آمد.

 

امام جمعه پارسیان با تأکید برنقش جوانان در تغییرات اجتماعی تصریح کرد:جوانی یک مرحله از زندگیست که فرصت بی بدیلی است که باید ازآن بهره گیری کاملی داشت ،جوانان بخاطر اینکه همیشه نقش بسزایی در تغییرات اجتماعی دارند مورد توجه بوده اند.

IMG_9359 IMG_9367 IMG_9386 IMG_9395

 

انتهای پیام/ی

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff