از ۳۴ بانوی محجبه شاغل در ادارات پارسیان تجلیل شد
+ پ -
از ۳۴ بانوی محجبه شاغل در ادارات پارسیان  تجلیل شد
رئیس ستاد امربه معروف ونهی از منکر پارسیان عنوان کرد:

از ۳۴ بانوی محجبه شاغل در ادارات پارسیان تجلیل شد

رئیس ستاد امر به معروف و نهی از منکر پارسیان اظهار کرد: به مناسبت هفته عفاف و حجاب از ۳۴ بانوی محجبه شاغل در ادارات پارسیان تجلیل شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از پارسیان خبر؛ حجت الاسلام والمسلمین میرزایی  رئیس ستاد امربه معروف ونهی از منکر شهرستان پارسیان خطاب به بانوان اظهار کرد: شما بانوان شاخه ای از درخت تنومندی هستید که افتخار این را دارید در نظام مقدس اسلامی، اصالت و هویت خود که نمادی از زن مسلمان  و زن باهویت ایرانی است را نشان دهید.

 

امام جمعه پارسیان با اشاره به فرمایشات پیامبرگرامی اسلام(ص) درخصوص امر به معروف و نهی از منکر گفت: اگر امر ونهی در جامعه ایران اسلامی  توسط مردم انجام نگیرد دولت به معنای خاص خود توانایی این کار را ندارد.

 

 

میرزایی با بیان اینکه بانوان شاغل با حضور بیشتر در اجتماع نقش بی بدیلی در ترویج حجاب، عفاف و پوشش اسلامی دارند اظهار کرد:  بانوان شاغل در ادارات و ارگان‌های این شهرستان باید مروجان خوبی برای ترویج فرهنگ حجاب و عفاف باشند، تصریح کرد: ثمره نهادینه کردن حجاب و عفاف در جامعه سلامت اجتماعی است و این یکی از راه‌های پیشرفت زنان جامعه به شمار می‌رود.

 

در ادامه رادمهر فرماندار پارسیان با اشاره به تقویت باورهای دینی و اعتقادی در برابر دشمن تصریح کرد: با هر زمانی که باورهای دینی و اعتقادی خود را تقویت کرده ایم توانسته ایم در مقابل  ایستادگی کنیم.

 

فرماندار پارسیان گفت: نقش بانوان در کشور ایران اسلامی بسیار تأثیر گذار و مثبت است، همانگونه که در هشت سال دفاع مقدس مردان ما در خط مقدم بودند، بانوان نیز در پشت جبهه های حق علیه باطل به امدادرسانی و خدمات می پرداختند.

 

وی افزود: امروز در غرب شاهد هستیم که از بانوان به عنوان یک ابزار و یک کالا جهت اهداف شوم خود استفاده می کنند و بایستی در مقابل جنگ نرم دشمن که از راههای گوناگون وارد شده است  برنامه فرهنگی مدون داشته باشیم.

 

فرماندار پارسیان حجاب را مستحکم ترین دژ در مقابل سیاست ها وبرنامه های غرب دانست و خاطرنشان کرد:  با تقویت باورهای دینی باید حجاب را در جامعه مهم  نهادینه کنیم و ازکودکی فرزندان خود را با فرهنگ چادر پوشیدن آشنا نماییم.

 

انتهای پیام/

 

 

 

 

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff