از کمبود عکس شهدا در شهر تا اختصاص یافتن بهترین تابلوها به تبلیغات
+ پ -
از کمبود عکس شهدا در شهر تا اختصاص یافتن بهترین تابلوها به تبلیغات

به تازگی می بینیم که حضور شهدای پاک و عزیز کمرنگ شده این به چشم می آید اگر چه ممکن است کسانی احساس کنند از ندیدن این عکس ها، ما آن دلیر مردان را از یاد می بریم اما اشتباه آنان همین است که چه عکس آنان را ببینیم و چه نبینیم باز هم در خاطرمان جاودانه است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز، وقتی چشم به شهر می اندازیم ، کم و کاستی هایی در بندرعباس هویداست، همه چیز به چشم می خورد اما جای کسانی خالی است که روزگاری جان در راه پایداری همین آب و خک دادند. آنان که با قطره قطره خون خود ایستادگ کردند و آینده ی هموطنان خود را رقم زدند.

چهره ی شهر با حضور عکس های آنان است که کامل تر و زیباتر دیده می شود. از هر گوشه که گذر کنیم با دیدن عکس هایشان همیشه یادمان می ماند که آرامش کنونی ما از شجاعت جسورانه آنان نشأت می گیرد.

شهدا_001

اما به تازگی می بینیم که حضورشان کمرنگ شده این به چشم می آید اگرچه ممکن است کسانی احساس کنند از ندیدن این عکس ها، ما آن دلیر مردان را از یاد می بریم اما اشتباه آنان همین است که چه عکس آنان را ببینیم و چه نبینیم باز هم در خاطرمان جاودانه است.

468846

در برابر فداکاری این مهربانان پول چه ارزشی دارد اما متاسفانه با نا مهربانی بعضی دوستان مورد بی مهری قرار گرفتند، به علت تبلیغات بعضی مشاغل و محصولات که در ازای آن هزینه و مبلغ گزافی دریافت می کنند و از جان گذشتن آن ها را از یاد بردند و عکس و تابلوهای آن ها به شکل چشم گیری کم شد، حتی اگر تمام تابلوها و بیلبورد های شهر را هم پر از عکس هایشان کنیم باز هم جای لحظه ای که آن شیران میهن در برابر دشمن مقابله کردند و به شهادت رسیدند را نمی گیرد.

491126

اما بهتر است که همیشه نگاهمان آنان را ببیند تا دلمان آرام بگیرد. اینان مردان خداوندند که از میهنشان با ایستادگی دفاع کردند و اجازه ندادند که دشمن به خاک ما تجاوز کنند. به هر موفقیتی که می رسیم باز هم نام آنان است که افتخاراتمان را چندین برابر می کند.

 

پس باید در گوشه به گوشه ی شهر عکس و یاد زیبای آنان نظاره گر ما باشد و ما هم با یاد آنان به امنیت آینده مان مطمئن باشیم. آن ها بودند که به ما هدف زندگی کردن را آموختند، ما باید ادامه ی راهشان را دنبال کنیم تا سربلند در برابر دشمنان ایستادگی کنیم.

 

 

انتهای پیام/ی

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff