از کارآفرینان برتر حاجی آباد تجلیل شد

از کار آفرینان برتر حاجی آباد تجلیل شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛صبح امروز در محل دفتر حمید جهانگیری فرماندار حاجی آباد به پیشنهاد رییس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی از کارآفرینان شهرستان تجلیل شد.

فرماندار حاجی آباد با تبریک هفته کارآفرینی گفت: همت و روحیه فداکارانه کارآفرینان است که در شرایط جنگ اقتصادی، اشتغال خوبی در شهرستان ایجاد شده است.

جهانگیری با اشاره به تدابیر دولت در حوزه های عمرانی و محرومیت زدایی و استفاده از ظرفیت سایر نهادها افزود: اگر اعتماد و حمایت از بخش خصوصی در راستای تولید نبود امروزه با چالش های بزرگتری روبرو بودیم.

وی ادامه داد: ایستادگی و مقاومت کارآفرینان در مقابل جنگ اقتصادی ستودنی است و حمایت از سرمایه گذاران شهرستان وظیفه همه دستگاه های اجرایی است.

جهانگیری با بیان اینکه شهرستان توانسته است یک سوم اعتبارات اشتغالزایی استان را جذب کند، خاطرنشان کرد: پرورش شترمرغ، پرورش ماهی خاویار و احداث گلخانه در سطح وسیعتر در شهرستان ریسک بزرگی بود که سرمایه گذاران به خوبی از پس آن برآمدند و امروزه الگویی برای سایر شهرستانها شده است.

فرماندار حاجی آباد گفت: احداث کارخانه فرآوری سنگ آهن تنگ زاغ و دولومیت سرچاهان نیز در حوزه معادن شهرستان در اشتغالزایی قابل تقدیر است و دستگاههای اجرای شهرستان آمادگی هرنوع حمایت و کمکی به تولیدکنندگان را دارد.

انتهای پیام/