از نبود ویلچر تا غفلت از اشتغال معلولین لیسانسه در میناب
+ پ -
از نبود ویلچر تا غفلت از اشتغال معلولین لیسانسه در میناب

در پی اعتراض جامعه معلولین میناب مبنی برعدم ناکارآمدی اداره بهزیستی و غفلت از رفع نیازهای معلولین خواستار برکناری سرپرست این اداره شدند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از میناب جنوب ، علی ذاکری مسئول انجمن ضایعات نخاعی معلولین میناب امروز یکشنبه در جمع اعتراض آمیز معلولین میناب در اداره فرمانداری این شهرستان گفت:  جامعه معلولین میناب مورد بی مهری اداره بهزیستی واقع شده اند.

ذاکری پیرامون اعتراض جمعی از معلولین مبنی بر عدم رسیدگی و مغفول ماندن معلولین در این شهرستان افزود: هیچ توجهی از سوی اداره بهزیستی شهرستان نسبت به جامعه معلولین نمی شود.

 

وی با اشاره به تحصیلات عالی معلولین شهرستان ،توجه بیشتر مسئولین برای ایجاد اشتغالزایی این افراد خواستار شد و اظهار داشت: معلولین لیسانسه مورد غفلت مسئولین واقع شده اند.

 

این مسئول ،خانه نشین شدن معلولین بدون ویلچر، عدم اطلاع رسانی دریافت تسهیلات بانکی ،واگذاری مجتمع آزادگان به بخش خصوصی ،بیکاری معلولین لیسانسه ،خانه نشین شدن معلولین بدون ویلچر  را از جمله مواردی مبنی بر عدم کارایی اداره بهزیستی میناب عنوان کرد.

علی ذاکری همچنین در ادامه خواستار واگذاری مجتمع آزادگان به جامعه معلولین شهرستان شد و بیان داشت: درآمد های جمع آوری شده از بخش خصوصی در رفع مشکلات معلولین شهرستان هزینه نمی شود.

 

این مسئول تاکید کرد: ۶۲ نفر از معلولین ضایعات نخاعی به علت زخم بستر و فراهم نشدن امکانات رفاهی دارند تلف می شوند و عده ای دیگر در انتظار تهیه ویلچر خانه نشین شده اند.

 

ذاکری عدم واگذاری مجتمع آزادگان به معلیولین این شهرستان را نشان از ضعف مدیریتی شهرستان دانست و تصریح کرد: معلولین میناب مدیریت بهزیستی این شهرستان را قبول ندارند و باید برکنار شود.

 

انتهای پیام/ز

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر اول خبر fff